Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhetia nepermjet internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhetia nepermjet internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tradhetia nepermjet internetit

+10
Atin@
Єямєℓiиdå
Arabela
BlEro25
bobi 10
**Jeta**
Selda
Maksi
tironse
WebMaster
14 posters

Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Mar 2011 - 0:34

Me thoni, si mendoni ekziston tradhetia ne internet?
A mund te quhet tradheti si fillim?
Nqfse i/e dashuri/a juaj do flirtonte me dike nepermjet internetit, a perben problem kjo per ju?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga tironse Sun 20 Mar 2011 - 0:38

si jo mi ekzisto , se ke ngju noi here te tredheto me gishta tu i ra tastjeres qesh qesh ,
po te filtronte kshu per loje jo sdo me jepte shume besdi
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Maksi Sun 20 Mar 2011 - 0:39

po egziston dhe protagoniste jane femrat celebrate005 celebrate005 celebrate005
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga tironse Sun 20 Mar 2011 - 0:40

Maks shkruajti:po egziston dhe protagoniste jane femrat celebrate005 celebrate005 celebrate005

qesh qesh qesh qesh pse ju cunat sdini hic
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Mar 2011 - 0:41

qesh Pse mendon mashkulli qe gjithmone eshte femra qe tradheton ..haha kur vete mashkulli eshte i pari te bej nje gje te tille duke pare pornografi per note e perdite haha Femra ka nje gje sepse Femra luan rolin e te qenurit femer mashkulli luan rolin e te qenurit djalli hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Maksi Sun 20 Mar 2011 - 0:43

Durrsake shkruajti: qesh Pse mendon mashkulli qe gjithmone eshte femra qe tradheton ..haha kur vete mashkulli eshte i pari te bej nje gje te tille duke pare pornografi per note e perdite haha Femra ka nje gje sepse Femra luan rolin e te qenurit femer mashkulli luan rolin e te qenurit djalli hahaha
un per verte nuk shof pornografi qesh qesh qesh qesh se kam netin e dobet dhe sme punojne videot hahahahsaper temen te gjithe tradhetojme kush me shum e kush me pak
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Selda Sun 20 Mar 2011 - 8:51

po ekziston dhe gjynah merzitje shume
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga **Jeta** Mon 21 Mar 2011 - 9:31

Kle@Love shkruajti: qesh Pse mendon mashkulli qe gjithmone eshte femra qe tradheton ..haha kur vete mashkulli eshte i pari te bej nje gje te tille duke pare pornografi per note e perdite haha Femra ka nje gje sepse Femra luan rolin e te qenurit femer mashkulli luan rolin e te qenurit djalli hahaha:14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14: :14:

NO COMENT KLEA..... e  qeshur e  qeshur e  qeshur :pucfolt: :pucfolt: :pucfolt:
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga bobi 10 Tue 22 Mar 2011 - 9:22

Nqs quhet tradheti-une di qe vetem paskam tradhetuar.

Une po nuk thash
te mendoj gjithe diten [You must be registered and logged in to see this image.]
te kam xhan [You must be registered and logged in to see this image.] (kete xhan ne net e mesova)
ku do takohemi [You must be registered and logged in to see this image.]
jam i bukur-jam i embel-xhentil [You must be registered and logged in to see this image.] .


A mund te quhet tradheti.

Varet perdorimi i secilit te netit,edhe karakteri sa i vendosur edhe c'kerkon secili,edhe pse s'eshte asgje me pak,por dicka me shume se ata qe lejne nr e telefonit ne gazeta perkatese,edhe arrijne te takohen,edhe madje kan krijuar e familje,,,,,,,,,,,,me c'thojne.

RRI BRENDA KUFINJVE TE NDERGJEGJIES. [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga BlEro25 Tue 22 Mar 2011 - 20:31

Sdo e quaja tradheti edhe as problem sdo e kisha perderisa ate person e njoh edhe ja di te gjithe virtytet te metat edhe koken qe ka. Virtualitetin e quaj thjesht kalim kohe plus qe edhe kenaqesi komunikon ne gjuhen meme. Por jane edhe ata qe e keqperdorin netin, problemi tyre
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 20:40

nuk e di se sa dhe a mund te quhet tradheti qe ka takuar rastesisht njeriu dike ne internet dhe i vete muhabeti dhe perpuqen per shume gjera.biles eshet dicka e cuditshme sepse mund et bisedojne njerezit ne internet e te ndjejne biles per dike sepse me ane te komunikimit me ane te shkrimeve lindin ndjnjat dhe kjo eshte normale.mendojeni sikur te jene dy njerez qe en mes kane nje mur,,,nuk e shohi nj tj por vetem flasin .a eshte e mundur te lindi ndjenjat kur kane perputhje mes tyre???po eshte,,,ndjenjat lindin nga fjalet dhe jo vetem nga paraqitja fizike,,,por kuptohet qe nqs keto dy njerez e thyejne murin do jete dicka nje situate krejt ndryshe nga ajo qe ato perjetuan kur ishin pas murir te "fshehur",,,do ju duket mbase sikur vdo gje do filoj nga e para ,,dhe varet pastaj se si mund te vazhdoj.
por sidoqe te jete jeta eshte interesante dhe ndodhin gjera interesante 432965 432965 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 23 Mar 2011 - 12:39

Kle@Love shkruajti:Me thoni, si mendoni ekziston tradhetia ne internet?
A mund te quhet tradheti si fillim?
Nqfse i/e dashuri/a juaj do flirtonte me dike nepermjet internetit, a perben problem kjo per ju?

Jo
Jo
Jo
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Atin@ Mon 28 Mar 2011 - 4:32

ekziston si jo

nese sdo kalonte ne realitet sdo me pengonte edhe aq shum
mirpo nese ky flirt do vazhdonte edhe realisht ateher do me pengonte shummmmmmmm bile
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 4:43

eeeeee tradheti me gishta thote Tironcja qesh qesh qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Yll Qielli Mon 28 Mar 2011 - 6:22

nuk mund te quhet tradheti duke folur ne internet me dike por duke e realizuar ne jeten reale ne qoftese ne internet shkembehen vec fjal ather nuk besoj se quhet tradheti thjesht nje flert
mendimi im.
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Maksi Mon 28 Mar 2011 - 6:32

egziston se ne internet gjejme cdo here qe kerkojme dicka me te mire se ajo qe kemi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Yll Qielli Mon 28 Mar 2011 - 6:37

Maks shkruajti:egziston se ne internet gjejme cdo here qe kerkojme dicka me te mire se ajo qe kemi
ca egziston mo Maks pse e realizuar ne jeten reale ti nje njohje nga interneti?
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Maksi Mon 28 Mar 2011 - 6:44

emanuelita shkruajti:
Maks shkruajti:egziston se ne internet gjejme cdo here qe kerkojme dicka me te mire se ajo qe kemi
ca egziston mo Maks pse e realizuar ne jeten reale ti nje njohje nga interneti?
egziston se e kam jetuar po hollesi sjap se nuk ja vlen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:43

oh Zot nganjeher them kush e shpiku internetin - na mori qe qaf
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:48

po ti ke lind per te tradhtu moj e po ankohesh tani qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Atin@ Sat 2 Apr 2011 - 5:49

shih ky

un nuk ankohem per vete po kam hallin tuaj qesh
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga T_o_n_i Sat 2 Apr 2011 - 5:56

nese do na qash hallin hec beje me vepra pra e mos u puth aty ferrave qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga enis Sat 2 Apr 2011 - 6:17

ndodh re ndodh..ndodh qe jan shkatarru ene familjet....
se ne net jua ka qejfi dhe burrave e grave te martume..ha ha ha
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:36

Ekziston tradhetia ne internet si cke me te,sidomos me ato mpersona qe si njohim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nepermjet internetit Empty Re: Tradhetia nepermjet internetit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi