Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Varrim falas për shoferët e dehur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Varrim falas për shoferët e dehur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varrim falas për shoferët e dehur

2 posters

Shko poshtë

Varrim falas për shoferët e dehur Empty Varrim falas për shoferët e dehur

Mesazh nga Alberti Sat 2 Jan 2010 - 14:00

Varrim falas për shoferët e dehur F.1231161321244_m

Varrim falas për shoferët e dehur


Një kompani amerikane e funeraleve ofron varrim falas për të gjithë njerëzit që gjatë natës së ndërrimit të moteve planifikojnë të dehen ose të drogohen, dhe më pas të ngasin veturë.
Në kompaninë McGuire, Jennings dhe Miller nga Georgia, vozitësit duhet të nënshkruajnë një deklaratë, ku do theksohet se më 31 dhjetor planifikojnë të dehen ose drogohen dhe më pas të drejtojnë makinat e tyre.

Nëse ndodhë që gjatë natës festive të humbin jetën në komunikacion, atëherë varrimi i tyre do të bëhet falas.

Zëdhënësi i kësaj kompanie ka bërë të ditur se, varrimet falas ofrohen në kuadër të aksionit “Operation Stop and Think”, që ka për qëllim t’i vetëdijesojë njerëzit të mendojnë mirë para se të vendosin të rrezikojnë jetën e tyre, ose jetët e personave të tjerë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varrim falas për shoferët e dehur Empty Re: Varrim falas për shoferët e dehur

Mesazh nga Anakonda Sat 21 Apr 2012 - 17:30

mire jo keq.........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi