Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme

Shko poshtë

Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme Empty Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme

Mesazh nga Anakonda Mon 2 May 2016 - 2:19


Mesa duket shprehja "Të gjithë jemi të barabartë para ligjit", nuk ka vlerë në vendin tonë.
Kështu, rasti më i fundit vjen nga Peqini, ku polici ndalon dy makina për të njëjtën shkelje. Por, masa ka qenë e ndryshme për shoferët. Kështu, ndërsa njërës makinë i vë gjobë, makina tjetër shpëton "pa lagur" pasi shoferi i saj tregohet i shkathët. Ky i fundit e korrupton policin, pasi i fut lekë në xhep. Sigurisht, ata janë treguar të kujdesshëm por kjo video tregon çastin që shoferi i afrohet policit për t'i dhënë lekë duke shpëtuar kështu nga gjoba. Kësaj i thonë njëri i nënës, tjetri i njerkës!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi