Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
cfar ju pelqen te hasni me shum??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
cfar ju pelqen te hasni me shum??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cfar ju pelqen te hasni me shum???

+3
xhoel
WebMaster
metis
7 posters

Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga metis Thu 26 Feb 2009 - 11:43

:bobe:
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Feb 2009 - 12:14

metis nuk e kam kuptuar kete teme :gezim:
cfar ju pelqen te hasni me shum??? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  cfar ju pelqen te hasni me shum??? 30l12rc Pytje & Përgjigje cfar ju pelqen te hasni me shum??? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga xhoel Thu 26 Feb 2009 - 12:18

po eshte per te ngren ndonje zocke seshte keq :gezim:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga Bukuria shpirterore Thu 26 Feb 2009 - 19:51

te luftoi :bobe: :gezim:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 27 Feb 2009 - 5:29

:gjume:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga gesti Fri 27 Feb 2009 - 5:48

terana
qe anin pleqte me pare
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga Anakonda Mon 27 Feb 2012 - 19:04

Me shume haj sallatrat,e limonat.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

cfar ju pelqen te hasni me shum??? Empty Re: cfar ju pelqen te hasni me shum???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi