Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pamje nga disa vende te shqiperise People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pamje nga disa vende te shqiperise People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pamje nga disa vende te shqiperise

3 posters

Shko poshtë

pamje nga disa vende te shqiperise Empty pamje nga disa vende te shqiperise

Mesazh nga WebMaster Tue 10 Mar 2009 - 11:29

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra_pamje

Pamje nga Shkodra

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra_pjaca
Pamje nga pjaca e Shkodrës

pamje nga disa vende te shqiperise Hotel_grand_europa
Grand Hotel Europa

pamje nga disa vende te shqiperise Hotel_rozafa
Hotel Rozafa

pamje nga disa vende te shqiperise Kisha_e_madhe
Katedralja e Shkodrës

pamje nga disa vende te shqiperise Kisha_franceskane
Kisha Françeskane

pamje nga disa vende te shqiperise Kisha_zoja_e_shkodres
Kisha Zoja e Shkodrës

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra1
Xhamia "Ebu Beker"

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra4
Pamje nga Kalaja "Rozafa"

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra2

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra3

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra5

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra6

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra7

pamje nga disa vende te shqiperise Shkodra8
pamje nga disa vende te shqiperise 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  pamje nga disa vende te shqiperise 30l12rc Pytje & Përgjigje pamje nga disa vende te shqiperise 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pamje nga disa vende te shqiperise Empty Re: pamje nga disa vende te shqiperise

Mesazh nga Vizitor Tue 10 Mar 2009 - 11:32

Vazhdoj pamjet nga gjithe trojet e Atdheut !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

pamje nga disa vende te shqiperise Empty Re: pamje nga disa vende te shqiperise

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 26 Apr 2011 - 3:39

Tema zhvendoset nga nenforumi i Letersise Shqiptare ne ate te Fotogalerise Shqiptare...

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pamje nga disa vende te shqiperise Empty Re: pamje nga disa vende te shqiperise

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 4:48


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pamje nga disa vende te shqiperise Empty Re: pamje nga disa vende te shqiperise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi