Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

+4
Alberti
Aristogata
WebMaster
Anonim
8 posters

Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Wed 27 Jan 2010 - 10:37

Si Fillim Ju Uroj Tja kalojme sa me mire ne shoqerin ton .... Sa per info Une quhem koli jam nga elbasani Jam 20 Vjec Me Shum se kaq nje me Emer ` Anonim` nuk mund te thot [smile_1] Ju Uroj Tja kalojme mire mes njeri tjetrit [smile_1] Kjo eshte gjeja me e mire per mua edhe per ju [smile_1] Flm . Koli ![smile_1]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Vizitor Wed 27 Jan 2010 - 10:37

mire se erdhe e te uroj argetim te kendshem mes nesh Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! 276368
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Jan 2010 - 10:38

HAHA MIR SE ERDHE LOL TE UROJ ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE FORUM [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Wed 27 Jan 2010 - 10:47

Ju Flm qe te 2 jave Flm ju , Per mua eshte kenaqesi Te jem mes jush aq me shum mes nje Patrioteje edhe nje Shoku aq te mire si ELIN [smile_1]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Aristogata Wed 27 Jan 2010 - 10:52

MIR SE NA ERDHE PATRIOT,

ESHTE NDERI JON TE KEMI MES NESH

puc puc
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Alberti Wed 27 Jan 2010 - 11:04

Mir se ke ardhe!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Wed 27 Jan 2010 - 11:06

Flm Shumm [smile_1] MireSeJuGjej [smile_1]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Wed 27 Jan 2010 - 11:08

ARISTOGATA shkruajti:MIR SE NA ERDHE PATRIOT,

ESHTE NDERI JON TE KEMI MES NESH

puc pucFaleminderit Shum Nga ty .. [smile_1] Faleminderit Per Respektin Qe Po tregon Per Mua . Po Te Puth edhe une Nje Here Ne Menyre Shoqerore Me Figurat e Forumit [smile_1] [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga dajti modh Wed 27 Jan 2010 - 15:00

mire se erdhe anonim..
birrat i ke te pagume.. [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Wed 27 Jan 2010 - 23:06

hahaaha Faleminderit [smile_1][smile_1][smile_1]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga aLbinna. Wed 27 Jan 2010 - 23:17

Hi !
Mire se erdhe ~
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Wed 27 Jan 2010 - 23:30

Faleminderit Albina .[smile_1] MireseJuGjeta [smile_1]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga xhuliana Thu 28 Jan 2010 - 5:16

mir se erdhe Anonimi ne kete forum [You must be registered and logged in to see this image.]
xhuliana
xhuliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 92
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2009
Hobi Hobi : modele

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Thu 28 Jan 2010 - 5:17

Flm xhuliana ! [smile_1] Shpresoj Tja Kalojme mire [smile_1]
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Vizitor Thu 28 Jan 2010 - 5:19

mir se erdhe anonimi ne mesin ton te deshiroj argetim te kanshum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anonim Thu 28 Jan 2010 - 5:20

Faleminderit!
Anonim
Anonim
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku Ballakumja eshte me e Shijshme :)
Postime Postime : 356
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : C`do gje e bukur dhe e mire eshte preferenca ime :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Vizitor Thu 28 Jan 2010 - 5:24

HI ANONIM
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 18:16

kalofsh bukur ne shoqerin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!! Empty Re: Mire Se Erdha e mire se ju Gjeta te Gjitheve ..!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi