Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mire se ju gjeta mire se erdha People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mire se ju gjeta mire se erdha People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mire se ju gjeta mire se erdha

+9
Katniss
Emona
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Elisa
WebMaster
Poeti Dhimbjes
Docteur
Quku
13 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 12:44

Erdha un me karriq ndor
du me hell te ura buns
tash pa mledhna ajna n'krap
sa tash pa na del per hunsh

bashk me psikologu wolf nderdhje t'buns
du me dal me gjujt me fuzhnje
tan at qefull qe tash xajm
dojm me shit te njeni n'lushnje

tash pa mledhna tan te krapi
tuj ja than na pa merak
ca mvjen keq per ty piptak
qi ksaj ver po na shef prej larg

tash pa vem foton facebook
tuj ja lpi na krapit ferrat
ti si ma e mira maj Klea Love
ke me ken tuj rujt Forumin

ti me fyll prej Italijet
tash na merr i kang kurbetit
e na te tan me kaj got ndor
tash tpershnesim n'mes t'muhabetit

po kam frig se na xen pija
edhe ti spo na kujtohesh
po kur t'kthena nga xhabija
vesh njaty tash na shtjellohesh

e tash nalna na buz rrugs
per me tqa me farcelet
na tuj pi mor nat per nat
e ti n'forum veç turrn i tret

Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 12:46

Klea me hap pm se bana namin ktu :P
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Docteur Sun 3 Jul 2011 - 12:48

je i madh mik je i madh si gjithmone respekte nga une
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 3 Jul 2011 - 12:49

Mire se erdhe njehere Quku dhe uroj qe tja kalosh sa me mire ketu me ne.
Shume e bukur edhe poezia me lart dhe uroj qe te lexojme edhe te tjera si kjo.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 12:49

Mire se erdhe Quku haha sa i shpejte je te hapen sa te besh 20 postime yllo se e kam automatikisht ketu te hapen vete hajde me kom te mbare ishalla Quku 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 12:50

mire se erdhe Quku si ftyr e pame po me dukesh
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 12:50

flm per mikepritjen a ban me e puth edhe un monitorin a :D
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 12:52

Hahaha Quku puthe puthe qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 12:52

Elisa shkruajti:mire se erdhe Quku si ftyr e pame po me dukesh

Sa mire hajt se flasim sa te me aktivizohet pm :peshkatari:
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 12:54

tytepuuth tytepuuth
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 12:56

Klea.Love shkruajti:Hahaha Quku puthe puthe qesh
kriz e madhe na ka kap
jan cu cmimet kan hup grat
na shkaj jeta tuj ba rralla
tuj fjet rrugash si budalla
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 13:02

ne tastjer tek po klikoj
ja nje djal tek kaloj
edhe shpirtin pesh ma coj
as dielli ma fort s' me dogj
zemra jeme krejt u poq
me shikim ai me ndoq
e s' po di me thane ma troç
keke taman per mu mar ''taroc''me fal zgjeta fjal tejeter geeegge
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 13:11

Elisa shkruajti:ne tastjer tek po klikoj
ja nje djal tek kaloj
edhe shpirtin pesh ma coj
as dielli ma fort s' me dogj
zemra jeme krejt u poq
me shikim ai me ndoq
e s' po di me thane ma troç
keke taman per mu mar ''taroc''me fal zgjeta fjal tejeter geeegge

Elisa me dy shoqe vet e treta
n'galoshe, pantolla e siper fund
si byreku peta peta
njashti modet s'kam pa kund

kishte edhe i pale gjypner n'dor
ishte tuj ba m'duket i xhup
njaq shume bertiti sa m'bani hor
Quk shpiiiiiirti ku ke hup
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 13:17

Ka ik koha buk e djath
kena marr kultur nga jasht
lyhna njyhna e goditna
sy e vetlla shkarravitna
edhe veshja ka nryshu
ske nevoj ma mu harrnu
pak me njolla me'u duk t'lyme
per mod vesh pantolla t'shkyme
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Docteur Sun 3 Jul 2011 - 14:03

quk mer shejton mos ma kap elisen shkodrane e ke patriote po del noj komshi e jotja
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 14:04

qesh qesh qesh
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 14:05

Quku tani keni mp more edhe ti sa i padurueshem qe je haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 14:08

he mar a te punon a jo hahhaahhaahahahhaah
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Docteur Sun 3 Jul 2011 - 14:22

Elisa shkruajti:he mar a te punon a jo hahhaahhaahahahhaah
kjo ^po me duket si nje mekanike qe rregullon ato gjerat qe kane veshtirsi ne punim si sesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 14:30

Klea.Love shkruajti:Quku tani keni mp more edhe ti sa i padurueshem qe je haha

Klea jam shtatanik une 432965
po gjitha me dalin te njofme pffffffff sa i pa fat jam
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 3 Jul 2011 - 19:42

Mire se erdhe Quku..kalofsh kendshem mes nesh.. merzitje shume
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 23:16

Ermelinda shkruajti:Mire se erdhe Quku..kalofsh kendshem mes nesh.. merzitje shume

Flm shum prej tejet edhe une ishalla gjindem mire n'mes jush rose53
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 23:21

Quku si ma bone gjumin ore celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 23:22

kam pa anrra me kineze ahahahahah
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 23:23

Hahaha pika ty po pse nuk me pe me amerikane po me kineze hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 23:24

epo i kam qef ato te vogla hahahahahahahhaha
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 3 Jul 2011 - 23:24

Quku mire se mberrite e me kembe te mbare
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Sun 3 Jul 2011 - 23:29

Flm Rula se kam vertet nevoje per kame te mar se gjithmone me marrin msysh excited
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Emona Sun 3 Jul 2011 - 23:29

Quku.Mire se erdhe.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Katniss Mon 4 Jul 2011 - 4:39

Mire se erdhe Quku... na erdhi dhe nje tjeter poet..
Kalofsh mire mes nesh .... geeegge
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 4:40

Hahaha Quku ty ne mesyshe hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 4:42

Flm flm shum nga ana e juaj.

Pse mi sme marrin msysh jam i dobet tak fap bi brenda 724516
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 4:43

Hahaha ehe ta besoj qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 4:47

E mire shyqyr qe doli nje me beson :thermometer2:
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 4:48

Hahaha sa shpejt e gjete termometrin ore dryq hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 4:49

e kisha ne dore gati mi qesh qesh
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 4:50

qesh qesh te morte e mira quku
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 4:51

e ashu i du une te mira qesh qesh
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Darius Mon 4 Jul 2011 - 9:50

Mire se erdhe Quku 9999
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 9:58

Flm Dario po un me i gote caj pjeshke jam mire se pi alkolin
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta mire se erdha Empty Re: Mire se ju gjeta mire se erdha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi