Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fiorentina, Mutu pozitiv, rrezikon 4 vjet pushim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fiorentina, Mutu pozitiv, rrezikon 4 vjet pushim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiorentina, Mutu pozitiv, rrezikon 4 vjet pushim

Shko poshtë

Fiorentina, Mutu pozitiv, rrezikon 4 vjet pushim Empty Fiorentina, Mutu pozitiv, rrezikon 4 vjet pushim

Mesazh nga Binni Thu 28 Jan 2010 - 11:09

Fiorentina, Mutu pozitiv, rrezikon 4 vjet pushim Mutu

Te gjithe kane besuar ne rilindjen e tij me golat e shumte te shenuar ne ndeshjet e fundit, por duket se telashet nuk kane per te marre fund asnjehere.

Sulmuesi rumun i Fiorentines, Adrian Mutu, i cili ndodhet prej kohesh ne nje lemsh te vertete telashesh per shkak te gjobes 17 milioneshe, demtimit te gjate dhe problemeve me drogen, tashme rikthehet serish ne shenjester.

Gjate kohes qe ai luante per Chelsea rezultoi pozitiv me kokaine dhe per kete eshte gjobitur me 17 milione euro. Ne radhet e skuadres vjollce ka shenuar gola te rendesishem ne ndeshjet e fundit, duke u konfirmuar si lojtari kyc i skuadres, por serish ai ka rezultuar pozitiv me doping.

Ne gjakun e tij jane vene re gjurme ne sibutramines. Analizat jane kryer pas ndeshjes Fiorentina-Bari ku Mutu shenoi edhe nje gol. Tashme ai rrezikon 4 vjet skualifikim.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi