Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erdha dhe une! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdha dhe une!

Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Erdha dhe une!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Mar 2009 - 5:45

Mire se ju gjeta me shumicen njihemi juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Lot i derdhur prej Sat 14 Mar 2009 - 6:33

mir se erdhe morena,ku je mi se ke hum krejt
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga gesti prej Sat 14 Mar 2009 - 6:36

po me mua njihesh
se un nuk te njoh morena
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Gerushi prej Sat 14 Mar 2009 - 10:45

Kujdes:Ketu esht bo nji prezantimi i nji antar.duhet me i dhon mik pritjen tuaj

Cdo postim jasht teme do fshihet nga une.flm Geri

Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Gerushi prej Sat 14 Mar 2009 - 11:05

Mire se na erdhe Morena :hi: klb ktu
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga rifati prej Sat 14 Mar 2009 - 11:15

mire se erdhe dhe shyqyr qe te shikova morena se me kishe thare syte
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga xhoel prej Sat 14 Mar 2009 - 11:18

mire se erdhe morena klm ketu
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009 - 12:05

Lumturin nuk ua solla une, ate e gjeta ne forumin KLEA
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga rifati prej Sat 14 Mar 2009 - 12:07

mire se erdhe te forum klea
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:09

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une! Empty Re: Erdha dhe une!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi