Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erdha dhe une.................... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdha dhe une....................

Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Erdha dhe une....................

Mesazh nga Sasha prej Tue 10 Apr 2012 - 16:43

Miremengjesi.................
Me prisni dhe mua ne mesin tuaj,shpresoj tja kaloj mire ne mesin tuaj.UN JAM XHENI JAM NGA BURRELI;JAM 17VJEC...................
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Anakonda prej Tue 10 Apr 2012 - 16:51

Mireserdhe e dashur mike dhe te uroj shoqerim dhe argetim ne mestin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 10 Apr 2012 - 19:27

Mire se ke ardhe Xheni..kalofsh kendshem ne mesin tone.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Darius prej Tue 10 Apr 2012 - 19:34

Mire se erdhe [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga dajti modh prej Tue 10 Apr 2012 - 19:38

mire se ke ardh Brukselse :|
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga WebMaster prej Tue 10 Apr 2012 - 20:15

Mire se erdhe Xheni Te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Maksi prej Tue 10 Apr 2012 - 20:23

mire se erdhe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Labja prej Tue 10 Apr 2012 - 21:10

mire se ke ardhur te uroj qendrim te kendeshem ketu ne shoqerin tone
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 10 Apr 2012 - 21:33

Mire se erdhe Xheni
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Emona prej Wed 11 Apr 2012 - 3:44

Mire se vjen Xheni...kalofsh mire mesin e shoqeris virtuale.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Sasha prej Wed 11 Apr 2012 - 3:56

flm te gjitheve per mirpritjen.........
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Free spirit prej Wed 11 Apr 2012 - 7:15

mire se erdhe
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Alberti prej Wed 11 Apr 2012 - 7:34

Pershendetje & Mire se erdhe !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Ariel prej Wed 11 Apr 2012 - 9:37

Mire se ke ardh Xheni.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Shkembi prej Thu 12 Apr 2012 - 13:45

Mire se erdhe Burrelse,kalofsh mire mes nesh

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha dhe une.................... Empty Re: Erdha dhe une....................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi