Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjagjagjeza :P :P People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjagjagjeza :P :P People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjagjagjeza :P :P

4 posters

Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Feb 2010 - 11:07

Ai qe e ben nuk e ben per vete,
ai qe e blen nuk e blen per vete
ai qe e perdor nuk e sheh......


kush eshte
Gjagjagjeza :P :P 436224
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga dajti modh Thu 11 Feb 2010 - 11:31

fort e ngaterrume nuk mundem me e gjet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Feb 2010 - 11:37

hahahahah u munde? :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Gjagjagjeza :P :P Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga dajti modh Thu 11 Feb 2010 - 11:42

e smundem me e gjet te them une nje gjeagjez
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Feb 2010 - 11:43

eshte arkivoli :P

po thuaje juhjjjjj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Gjagjagjeza :P :P Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga dajti modh Thu 11 Feb 2010 - 11:46

plakat e vjetra e kane neveri..
grate e martume merzi.
gocat e reja zili.
fillo me K..mbaro me ..I.
............................
K...I= pese germa
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Feb 2010 - 11:52

kremi :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Gjagjagjeza :P :P Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga dajti modh Thu 11 Feb 2010 - 11:53

ehe e sakte KREMI = eshte .. Gjagjagjeza :P :P 94251 Gjagjagjeza :P :P 985688
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Feb 2010 - 12:00

Gjagjagjeza :P :P Icon_biggrin Gjagjagjeza :P :P Icon_biggrin Gjagjagjeza :P :P 8723


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Gjagjagjeza :P :P Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 3 Jan 2011 - 3:55

Tema zhvendoset tek kaetegoria e gjeagjezave...

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 9:03

Hunda e mprehte,koka e forte bishti futur ne nje grope,dru'n e larte gjer te rete,e permbys fet e fet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjagjagjeza :P :P Empty Re: Gjagjagjeza :P :P

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi