Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë

2 posters

Shko poshtë

Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë Empty Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë

Mesazh nga Alberti Fri 12 Feb 2010 - 0:39

Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë

Në qytetin bullgar Plovdiv, ka filluar të shkruhet letra më e gjatë e dashurisë në botë.
Këtë aksion e ka filluar libraria më e madhe në qytet, ndërsa letra e dashurisë është duke u shkruar në letrën e faksit.
E gjithë ideja është që, Plovdiv të shndërrohet në “qytetin më romantik dhe më të butë në Bullgari”.
Sipas medieve bullgare, në këtë aksion janë përfshi, para se gjithash, çiftet e dashuruara, mirëpo kanë vërejtur se femrat janë më të zellshme sesa meshkujt.
Konkursi është i hapur deri më 10 shkurt, ndërsa më 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve – do të shpallet fituesi që ka shkruar letrën më të gjatë dhe më romantike.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë Empty Re: Bullgarët shkruajnë letrën më të gjatë të dashurisë

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 18:19

kto po ma romantiket e medhenj..............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi