Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali

2 posters

Shko poshtë

DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali Empty DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali

Mesazh nga Alberti Fri 12 Feb 2010 - 0:47

DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali

Tim Shaw, udhëheqës në TV dhe radio, do të jetojë një muaj i mbyllur në një kontejner të vogël metali derisa zgjatë shou “Kërkimi i thesarit”.
Gjatë kohës së reality shout televiziv, njëherësh edhe lojës shpërblyese, koncepti i të cilit është thesari i fshehur, Tim Shaw do të jetojë në një kontejner të madhësisë dy metra e gjysmë dhe gjerësi një metër e gjysmë.
Kjo kuti do të jetë e gjatë vetëm një metër, kështu që ai do ta ketë të pamundur të ecë drejtë derisa do të zgjasë kjo lojë.
Kontejneri është i fshehur diku në territorin e Britanisë së Madhe, ndërsa në të gjenden të instaluara edhe kamerat të cilat do ta xhirojnë Shaw tërë kohën.
Bile as vetë Shaw nuk e di se ku do të fshihet kutia, por producentët e realit shou kanë thënë se vendndodhja e kontejnerit është e lidhur me një pjesë të rëndësishme të jetës së tij. Kush e gjen do t’i fitojë 30.000 paund.
Derisa jeton në kontejner, shoumeni britanik do të flasë për jetën e tij për tua lehtësuar konkurrentëve vendin se ku mund të jetë fshehur kutia. Çdo ditë do t’i ketë 12 orë dritë në kuti. /

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali Empty Re: DJ britanik do t’i kalojë 30 ditë në një kuti metali

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 18:08

mesa duket dashka te tregoje sesa i forte eshte
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi