Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje mije vjedhje per nje dekade People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje mije vjedhje per nje dekade People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje mije vjedhje per nje dekade

Shko poshtë

Nje mije vjedhje per nje dekade Empty Nje mije vjedhje per nje dekade

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:28

Nje mije vjedhje per nje dekade Gjykate2Nje karriere per t'u patur zili? Nje hajdut japonez 40-vjecar ka kryer 1 mije vjedhje ne 10 vitet e fundit.

Katsuyoshi Yamada, ndodhet para drejtesise per te dhene pergjigje per grabitjet e kryera neper apartamente te ndryshme ne prefekturat Yamaguchi, Fukuoka e Oita.

Grabitjet e Yamades kapin nje vlere prej 70 milione jenesh, rreth 580 mije euro.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi