Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deçan: Vëlla e motër vdesin në një aksident rrugor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deçan: Vëlla e motër vdesin në një aksident rrugor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deçan: Vëlla e motër vdesin në një aksident rrugor

Shko poshtë

Deçan: Vëlla e motër vdesin në një aksident rrugor Empty Deçan: Vëlla e motër vdesin në një aksident rrugor

Mesazh nga Binni Sat 20 Feb 2010 - 9:29

Në aksin rrugor Gjakovë-Deçan, në fshatin Prejlep, të enjten ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, ku kanë humbur jetën dy të rinj ky fshat, vëlla e motër.
Në ketë aksident ishte i përfshirë një automjet i udhëtarëve VË GOLF, të cilin e kishte drejtuar B.Q vjeç 23, dhe automjeti autobus SETRA, me ngjyrë të kaltër, të cilin e kishte drejtuar A.S. vjeç 52.
Aksidenti ka ndodhur deri sa i dyshuari B.Q tani i ndjerë ishte duke qarkulluar me automjetin e tij në aksin rrugor Deçan-Gjakove, kur arrin në fshatin Prejlep, duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës shpejtësisë, është ndeshur me autobusin.
Si pasojë e goditjes vozitësi i automjetit VË Golf dhe pasagjerja e tij kishin marrë lëndime të rënda trupore. Të njëjtit ishin dërguar në spitalin Rajonal në Pejë pa shenja jete, kishin vdekur, ndërsa vozitësi i autobusit nuk kishte lëndime.

Jetën e kanë humbur në këtë aksident B.Q. vjeç 23 vozitës i automjetit VË Golf dhe pasagjerja S.Q vjeç 25 (vëlla e motër) që të dy nga fshati Prejlep i Deçanit.

Trupat e pajetë me urdhrin e Prokurorit të Qarkut Pejë u janë liruar familjarëve për ceremoninë e varrimit, ndërsa i dyshuari A.S. po ashtu me urdhrin e Prokurorit Qarkut mbahet në paraburgim.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi