Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër”

2 posters

Shko poshtë

Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër” Empty Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër”

Mesazh nga Alberti Wed 24 Feb 2010 - 1:54

Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër”

Pesëvjeçari nga Rumania, Giuliano Stroe theu rekordin në performimin e të ashtuquajturave “pompa në ajër”.
Stroe, të cilin e ka stërvitur i ati i cili po ashtu merret me gjimnastikë, ka lënë pa mend shikuesit e televizionit shtetëror kur gati dyfish mposhti rekordin aktual prej 12 “pompave ajrore”.
Djaloshi bëri 20 pompa gjatë të cilave këmbët nuk guxojnë të prekin tokën. Giuliano u bë I njohur në mbarë botën pasi që xhirimi i thyerjes së rekordit është publikuar në “Youtube”.
Gjatë vitit të kaluar, ai hyri në librin e rekordeve Guinness pasi në largësinë prej dhjetë metrave eci shumë shpejtë me duar derisa mbante një top të rëndë ndërmjet këmbëve.
“Ai vjen me mua në sallën e gjimnastikës prej se ka lindur. Gjithmonë ka ardhur me mua në stërvitje. Megjithatë, ai është vetëm një fëmijë dhe kur lodhet dhe mërzitet nga ushtrimet atëherë thjeshtë dalim të luajmë”, tha babai i Giulianos. /

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër” Empty Re: Pesëvjeçari theu rekordin e “pompave në ajër”

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 4:38

bravo i qoft per moshen qe ka.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi