Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nimetz: Tani është koha për tejkalimin e problemit me emrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nimetz: Tani është koha për tejkalimin e problemit me emrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nimetz: Tani është koha për tejkalimin e problemit me emrin

Shko poshtë

Nimetz: Tani është koha për tejkalimin e problemit me emrin Empty Nimetz: Tani është koha për tejkalimin e problemit me emrin

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 8:53

Nimetz: Tani është koha për tejkalimin e problemit me emrin F.0224154152743_mBesoj se tani është koha e mirë që të tentojmë ta tejkalojmë problemin me emrin. Këtë e deklaroi të mërkurën në Shkup ndërmjetësi Mattheë Nitmez pas takimit me kryeministrin Nikolla Gruevski.
Nimetzi vlerësoi se ka pasur bisedime konstruktive me autoritetet e Maqedonisë dhe se ekziston dëshirë e fortë për tejkalimin e problemit me emrin.
Sipas tij palët, Greqia dhe Maqedonia duhet të lëvizin përpara në drejtim të zgjidhjes së kontestit me emrin.
Nimetz paralajmëroi se pasi që të dëgjojë disponimin e autoriteteve greke me të cilët do të takohet më 26 shkurt, është e mundur të ketë edhe një takim.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi