Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Të merren masa ndaj aksidenteve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Të merren masa ndaj aksidenteve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha: Të merren masa ndaj aksidenteve

Shko poshtë

Berisha: Të merren masa ndaj aksidenteve Empty Berisha: Të merren masa ndaj aksidenteve

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Feb 2010 - 3:51

Berisha: Të merren masa ndaj aksidenteve F.0226111043960_mKryeministri Sali Berisha, duke folur për aksidentet, deklaroi sot se mbi 300 të vdekur regjistrohen çdo vit në vendin tonë, duke theksuar se ka një tendencë në rritje të numrit të aksidenteve rrugore.
Berisha ishte i pranishëm në konferencën për “Sigurinë Rrugore”, të zhvilluar sot në Tiranë, nga ku ka theksuar se rrugët tona vuajnë nga mungesa e standardeve të sigurisë dhe sinjalistikës, raporton Gazeta Start.
“Ne duhet të kemi një plan veprimi konkret për të ulur numrin e aksidenteve”, tha Berisha, duke shtuar se deri më tani nuk është bërë asnjë përpjekje për edukimin e popullatës mbi pasojat e aksidenteve rrugore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi