Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
5 kufomat që pësuan në Vjenë arritën në Kosovë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
5 kufomat që pësuan në Vjenë arritën në Kosovë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 kufomat që pësuan në Vjenë arritën në Kosovë

Shko poshtë

5 kufomat që pësuan në Vjenë arritën në Kosovë Empty 5 kufomat që pësuan në Vjenë arritën në Kosovë

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Sat 27 Feb 2010 - 6:04

5 kufomat që pësuan në Vjenë arritën në Kosovë 2m460c3


Prishtinë, 27 shkurt - Kufomat e pesë nga gjashtë viktimat që humbën jetën tragjikisht në afërsi të Vjenës, janë kthyer në Kosovë dhe u janë dorëzuar familjeve, raporton TV21.
Trupat e pajetë të pesë shtetasve kosovarë u pritën në Aeroportin e Prishtinës nga familjarët e tyre, ndërsa varrimi i tyre pritet të bëhet sot në vendlindjet e tyre.
Në aksidentin që ndodhi të dielën e kaluar, kanë humbur jetën 6 persona dhe 36 të tjerë janë lënduar. Aksidenti ka ndodhur nga përplasja e një autobusi dhe dy kamionëve, afër vendbanimit Hajlegenkrojc. Viktimat janë qytetarë të Kosovës të cilët udhëtonin për në Gjermani.
Presidenti Sejdiu ka shpallur të shtunën ditë zie shtetërore, në nderim të viktimave të tragjedisë në Vjenë.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi