Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stuhi të fuqishme në brigjet e Evropës Perëndimore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stuhi të fuqishme në brigjet e Evropës Perëndimore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stuhi të fuqishme në brigjet e Evropës Perëndimore

Shko poshtë

Stuhi të fuqishme në brigjet e Evropës Perëndimore Empty Stuhi të fuqishme në brigjet e Evropës Perëndimore

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Sun 28 Feb 2010 - 0:05

Stuhi të fuqishme në brigjet e Evropës Perëndimore Az9y7c

Madrid, 28 shkurt - Erëra të fuqishme kanë goditur pjesë të Spanjës, Portugalisë dhe Francës ku rrezikojnë të shkaktojnë dëme të mëdha.
Ministri i Brendshëm spanjoll paralajmëroi njerëzit të shmangin udhëtimet me automobila e të qëndrojnë brenda shtëpive sa më shumë të munden. Stuhia pritet të mos zgjasë shumë, raportojnë agjencitë.
I prekur është edhe ishulli portugez i Madeiras, i cili ende nuk e ka marrë veten nga përmbytjet masive që morën dhjetëra jetë njerëzish javën e kaluar. Me insistimin e autoriteteve të mbrojtjes civile, e gjithë Portugalia është në gjendje alarmi të nivelit portokalli, i dyti në shkallen e rrezikut. Në rrugën e stuhisë ishin dhe ishujt Kanarie të Spanjës, veçanërisht La Palma, Gran Canaria dhe Tenerife, ku nuk ka dëme të mëdha.
Erëra me shpejtësi 160 km/h që do të thotë fuqi uragani, kërcënojnë edhe disa rajone të Francës. Autoriteti i aeroporteve në Spanje njoftoi se do të ketë të tjera vonesa apo anulime dhe këshilloi udhëtarët të kontaktojnë me kompanitë ajrore për të marrë informacion.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi