Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike

Shko poshtë

Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike Empty Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Mar 2010 - 3:52

Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike F.0302104029871_mMotra e nderit Houston L. trashëgoi një bordel. Houston ishte lindur si vajza e artistes Linda, e cila punonte në cirk dhe kështu udhëtonte nëpër botë, ndërsa në rini, në njërën prej udhëtimeve me cirkun, ajo mbeti shtatzënë.
Në atë kohë ajo ishte në Skoci dhe pas lindjes, vajzën Houston ia dha një jetimoreje katolike. Pasi që ish punëtorja e cirkut Linda vdiq kohë më parë në Austri, duhej gjetur pasardhësi për ta trashëguar pasurinë e saj.
Nicolas Forster dhe kolegu i tij nga Vjena, të cilët hulumtojnë lidhjet familjare, gjetën gruan e cila është pasardhëse e Lindas. Ajo është 55 vjeçarja motra e nderit Houston, e cila jeton në Glasgow.
Foster menjëherë e lajmëroi se i kishte vdekur nëna dhe kishte trashëguar një shtëpi të madhe në të cilën gjendet edhe një bordel. Motra e nderit nuk dëshiroi të dëgjoj për këtë, ndërsa shtëpinë menjëherë e shiti dhe paratë e fituara i dha për bamirësi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike Empty Re: Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Mar 2010 - 4:19

shum interesant motra e nderit pronare e shpis publike hahahaha ok e kuptova se kjo moter e nderit eka shit shtepin dhe parat i ka dhon per bamiresi po vetum te lexojsh ne gazet se motra e nderit asht pronare e shpis publike asht shum qesharake
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike Empty Re: Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 4:22

qenka disi ndodhi e cuditshme,por nejse nga njera ane paska ndiku pozitivisht
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike Empty Re: Motra e nderit trashëgoi shtëpinë publike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi