Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“NYT”: SHBA, forca speciale ne Somali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“NYT”: SHBA, forca speciale ne Somali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“NYT”: SHBA, forca speciale ne Somali

Shko poshtë

“NYT”: SHBA, forca speciale ne Somali Empty “NYT”: SHBA, forca speciale ne Somali

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 2:46

“NYT”: SHBA, forca speciale ne Somali NEW-YORK-TIMESForcat speciale amerikane jane gati te nderhyjne ne Mogadisho, per te mbeshtetur qeverine ne ofensiven kunder militanteve islamike.

Lajmin e ben te ditur “New York Times”, qe citon nje burim nga Pentagoni. Sipas ketij te fundit, forcat amerikane mund te jene angazhuar ne operacione ajrore dhe sulme te tipit “godit dhe mbathja”.

Ne vitet ’90, nje operacion ushtarak i trupave amerikane ne vendin afrikan u kthye ne nje katastrofe te vertete.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi