Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te shkruajm dy fjal............. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te shkruajm dy fjal............. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te shkruajm dy fjal.............

+5
kasperi
Lolita
V-I-P
Aristogata
MaNgUpJa
9 posters

Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga MaNgUpJa Sat 6 Mar 2010 - 4:27

Te shkruajm dy fjal apo emra qe kan dy kuptime d.m.th. si eshte shkruar mbar te thuhet edhe mrapesht me dale p.sh.

allah-halla

shpresoj qe dote ju pelqen ju falm
MaNgUpJa
MaNgUpJa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Doren E Zoti
Postime Postime : 272
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2010
Hobi Hobi : Badihavistika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 4:32

apo - opa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 4:33

tani - inat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 4:34

iriq -qiri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 4:34

shok - kosh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga MaNgUpJa Sat 6 Mar 2010 - 4:43

kimik-kimik
MaNgUpJa
MaNgUpJa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Doren E Zoti
Postime Postime : 272
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2010
Hobi Hobi : Badihavistika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga MaNgUpJa Sat 6 Mar 2010 - 4:43

ramush -shumar
MaNgUpJa
MaNgUpJa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Doren E Zoti
Postime Postime : 272
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2010
Hobi Hobi : Badihavistika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 4:45

irak- Te shkruajm dy fjal............. 490814
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 4:48

moza-azom
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga MaNgUpJa Sat 6 Mar 2010 - 4:49

sok-kos
MaNgUpJa
MaNgUpJa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Doren E Zoti
Postime Postime : 272
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2010
Hobi Hobi : Badihavistika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 5:02

ANA -ANA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 5:06

mir-rim Te shkruajm dy fjal............. Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 5:30

era-ara
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Aristogata Sun 7 Mar 2010 - 7:58

kup-puk


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Te shkruajm dy fjal............. Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 8:01

KAC -CAK
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Aristogata Sun 6 Jun 2010 - 23:07

puc-cup


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Te shkruajm dy fjal............. Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga V-I-P Sun 6 Jun 2010 - 23:19

:5454787: - ssik 00027003
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Lolita Mon 7 Jun 2010 - 0:34

foto-otof
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga kasperi Tue 29 Nov 2011 - 3:19

ajo-oja
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 29 Nov 2011 - 3:31

Kap - Pak.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Emona Tue 29 Nov 2011 - 3:35

Tema Leviz tek kategoria ''Gjaegjëza, Kuize & Lojra''


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 29 Nov 2011 - 3:36

BOS-SOB
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:36

ina-ani.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te shkruajm dy fjal............. Empty Re: Te shkruajm dy fjal.............

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi