Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mozilla shtyn përdoruesit e saj të përditësojnë shfletuesin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mozilla shtyn përdoruesit e saj të përditësojnë shfletuesin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mozilla shtyn përdoruesit e saj të përditësojnë shfletuesin

Shko poshtë

Mozilla shtyn përdoruesit e saj të përditësojnë shfletuesin Empty Mozilla shtyn përdoruesit e saj të përditësojnë shfletuesin

Mesazh nga Alberti Sat 13 Mar 2010 - 0:17

Mozilla shtyn përdoruesit e saj të përditësojnë shfletuesin F.0312140637202_m

Qëkur se është paraqitur në muajin janar të këtij viti, Firefox në versionin 3.6 deri më tani është shkarkuar nga më se 100 milionë përdorues, së paku nëse mund t’u besohet pohimeve zyrtare. Megjithatë, një numër i caktuar i përdoruesve ka mbajtur versionet më të vjetra të shfletuesit, gjë të cilën tabori i Mozillas po tenton ta ndryshojë.
Përdoruesit të cilët deri më tani nuk kanë përditësuar shfletuesit e vet me versionin 3.6 Mozilla duke filluar prej kësaj jave do t’ua tërheq vërejtjen me anë të dritareje pop-up. Nëse shfletuesi “e ndjen” se nuk ka aktivitet të përdoruesit në kompjuter gjatë 60 sekondash, ai do të nis automatikisht dritaren përkatëse pop-up.
Përdoruesve do t’u ofrohet që të përditësojnë shfletuesin e tyre menjëherë, të shtyjnë vendimin e tyre për përditësim për 24 orë dhe të refuzojnë përditësimin. Me përzgjedhjen e opsionit “No, thanks” përdoruesit do të mund të përditësojnë Firefoxin me anë të përzgjedhësit përkatës dhe opsionit “Check for Updates”.
Nëse jeni përdorues i Firefoxit, atëherë i bashkohemi këshillës së Mozillas që menjëherë të përditësoni shfletuesin tuaj.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi