Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sulmohet me armë shtëpia e kryetarit të Shtërpcës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sulmohet me armë shtëpia e kryetarit të Shtërpcës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sulmohet me armë shtëpia e kryetarit të Shtërpcës

Shko poshtë

Sulmohet me armë shtëpia e kryetarit të Shtërpcës Empty Sulmohet me armë shtëpia e kryetarit të Shtërpcës

Mesazh nga Alberti Sat 13 Mar 2010 - 8:34

Sulmohet me armë shtëpia e kryetarit të Shtërpcës

Një shkrepje nga rafalet e automatikut, mëngjesin e së shtunës, në ora 03:05, ka ndodhur afër, ose me gjasë, në shtëpinë e kryetarit të Komunës së Shtërpcës, Bratislav Nikolic.
Zëdhënësi rajonal i policisë, Agim Gashi, ka konfirmuar këtë rast, duke thënë se të shtënat kanë qenë në ajër, afër kishës dhe varrezave, në hyrje të qytezës dhe jo të drejtuara në shtëpinë e kryetarit.
“Policia ka ndjekur veturën prej nga është shtënë me armë, por nuk ka arritur t’i kapë të dyshuarit. Ne besojmë se nuk ka qenë cak i sulmit kryetari Nikolic”, ka thënë toger Gashi.
Partia Liberale e Paarur (SLS) e kryetarit Nikolic ka lëshuar një komunikatë të shtunën nga selia e saj në Graçanicë, ku ka dënuar ashpër sulmin ndaj shtëpisë së kryetarit, dhe ka kërkuar nga organet e policisë që të gjej akterët dhe të nxjerrë para drejtësisë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi