Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kerkohej per vrasje, kapet pas dy muajsh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kerkohej per vrasje, kapet pas dy muajsh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerkohej per vrasje, kapet pas dy muajsh

Shko poshtë

Kerkohej per vrasje, kapet pas dy muajsh Empty Kerkohej per vrasje, kapet pas dy muajsh

Mesazh nga Vizitor Sun 14 Mar 2010 - 8:08

Kerkohej per vrasje, kapet pas dy muajsh PoliciaTentoi te vrase kuneterit, pranga nje 40-vjecari vlonjat, te shpallur ne kerkim prej disa javesh.

Burime zyrtare te policise bejne te ditur se mbremjen e se premtes eshte ndaluar Fatos Paja, 40 vjec, pasi Gjykata e Rrethit te Vlores kishte dhene ndaj tij masen e sigurise arrest ne burg, per vepren penale “vrasje me dashje te mbetur ne tentative”.

Te njejtat burime saktesojne se Paja ne shkurt te ketij viti ka tentuar te vrase 2 kuneterit e tij: Ramazan dhe Sami Kalemi. Ngjarja ka ndodhur ne fillim te muajit shkurt te ketij viti, ne lagjen “Partizani” te qytetit te Vlores. Mesohet se grindja lindi per nje kabull korrenti, qe kalonte mbi shtepine e Fatos Pajes. Ky i fundit, duke mos pasur energji elektrike, ka prere kabullin dhe ka lene ne erresire dhe dy kuneterit.

Kjo eshte bere shkak per perplasje mes tyre dhe ne nxehje e siper Paja ka marre nje derrase me te cilen ka gjuajtur ne koke Ramazan Kalemin, duke i shkaktuar fraktura te renda dhe duke e lene pa ndjenja. Ne kete konflikt merr pjese dhe vellai tjeter, Saliu, me qellim shmangien e sherrit, por situata ka dale jashte kontrollit dhe Paja i ka goditur me thike.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi