Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durres, humb jeten 22-vjecari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durres, humb jeten 22-vjecari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durres, humb jeten 22-vjecari

Shko poshtë

Durres, humb jeten 22-vjecari Empty Durres, humb jeten 22-vjecari

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 4:03

Durres, humb jeten 22-vjecari HekurudhaNjë 22-vjecar ka gjetur vdekjen pas kontaktit me një nga telat e tensionit të lartë. Ndërsa përpiqej të siguronte skrap duke u hedhur mbi vagonin e fundit të një treni mallrash, Kujtim Kovaçi 22 vjeç, lindur në Bize të Tiranës dhe banues në Durrës ka rënë në kontakt me nje tel te tensionit te larte qe ishte keputur.


Treni ka qene ne levizje dhe ai eshte rrezuar pertoke. I riu eshte derguar i vdekur ne spital ku dhe ka rezultuar se shkaku i tragjedise ka qene kontakti me rrymen elektrike. 22-vjecari ishte nje i sapomartuar dhe i papune. Nevoja per te jetuar dhe mbajtur familjen e kishte drejtuar per ne stacionin hekurudhor te plazhit aty ku kalojne trenat e mallrave me skrap.

Ka qenë së bashku me nipin e tij bashkëmoshatar, po fatkeqësisht ka gjetur vdekjen ndërsa përpiqej të siguronte bukën e gojës duke vjedhur ngarkesat me hekurishte.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi