Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gëlltitë një kilogramë heroinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gëlltitë një kilogramë heroinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gëlltitë një kilogramë heroinë

2 posters

Shko poshtë

Gëlltitë një kilogramë heroinë Empty Gëlltitë një kilogramë heroinë

Mesazh nga Aristogata Tue 30 Mar 2010 - 11:17

Një nigerian është paditur për kontrabandë të drogës pasi që në trupin e tij është zbuluar një kilogram heroinë, kur ka ateruar nga Japonia në Australi. Atij i kërcënohet burgimi me 25 vjet.
Nigeriani 39-vjeçar javën e kaluar ka arritur në Cairns të Australisë, kur edhe policia doganore e ka transferuar në spitalin lokal, pasi që kanë dyshuar se bëhet fjalë për kontrabandë të narkotikëve dhe se ka gëlltitur heroinë.

Rrezatimet rëntgen kanë zbuluar se në lukthin e tij gjenden mbi 50 paketime të pluhurit të bardhë për të cilat më vonë është përcaktuar se janë heroinë.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gëlltitë një kilogramë heroinë Empty Re: Gëlltitë një kilogramë heroinë

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 18:09

ou un eres po ti degjoj me merren mend(me vjen per te vjell)dhe jo me ta gelltis
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi