Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë

2 posters

Shko poshtë

Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë Empty Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 0:15

Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë 06-misi-1_0607111600_1
Bree Boyce është vajza që fitoi pak ditë në parë çmimin kryesor në konkursin e bukurisë në Karolinën e Jugut. Bukuroshja 22-vjeçare ka befasuar jurinë me fizikun e saj dhe me buzëqeshjen magjepsëse.Por, mediet kanë zbuluar fakte edhe më interesante sesa fitorja e kurorës së bukurisë. Boyce në adoleshencë nuk ka qenë mbi peshë dhe pamja e saj ishte shumë larg të qenit një miss apo model, transmeton NOA.

Për të marrë pjesë në konkursin e bukurisë, 22-vjeçarja është dashur të heq 50 kilogramë nga pesha e saj. Në intervistën e dhënë për mediet, ajo flet për jetën gjatë adoleshencës dhe atë çfarë i është dashur të bëjë për të qenë elegante dhe për të fituar më pas një konkurs bukurie.
Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë 06-misi-2_0607111558_1

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë Empty Re: Per t'u zhgjedhur miss humb 50 kilogramë

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 17:54

mire ka bere,edhe pse tashi si esht mis qenka me joshese
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi