Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

4 posters

Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 5:41

Shkencëtarët gjermanë pohojnë se shprehia e meshkujve për të shikuar drejt gjoksit të femrave zgjat jetën e tyre dhe i sjell dobi shëndetit të tyre, dhe për këtë arsye ata iu rekomandojnë meshkujve (sidomos atyre mbi 40 vjeç) që së paku dhjetë minuta brenda dite të shikojnë drejt gjoksit të femrave.

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Image-9414_4B3B13F1

Autorët e studimit thonë se ngulitja e syve te gjinjtë e femrës është një shprehi e shëndetshme e meshkujve dhe ka efekt të njëjtë në jetëgjatësi sikurse ushtrimet intensive, dhe mund të zgjatë jetën deri në pesë vjet më shumë.

“Vetëm dhjetë minuta shikim në gjinjtë e një femre joshëse, ka efekt të njëjtë sikurse 30 minuta ushtrime aerobike”, thotë gerantologia Karen Weatherby, drejtuese e studimit

Të dhënat janë bazuar në hulumtimin që ka zgjatur pesë vite, ndërsa është realizuar te 200 participantë në tri spitale gjermane- me ç’rast nga gjysma është kërkuar të shikojnë drejt gjinjve të femrave, ndërsa gjysmës tjetër i është ndaluar ky ‘aktivitet i ëmbël’. Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Zgerdhihet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga V-I-P Sat 3 Apr 2010 - 5:42

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë 902293
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Apr 2010 - 5:54

hahaha paska dal mod e re kjo hej zot hej Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Icon_razz
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 5:55

cnncncncncc, qeka ber mir, nji foto en gooogle mer, edhe shiko ter diten ahahhaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 17:45

aahahhaahahah ka ecur koha.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga Arabela Sun 8 Apr 2012 - 1:55

po neve femrat cduhet et shohim per te jetuar gjate keshtu???? Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë 398758 Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë 398758 Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë 2457041204 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga Arabela Sun 8 Apr 2012 - 1:55

e sinqerta shkruajti:aahahhaahahah ka ecur koha.
shume,,, Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë Empty Re: Shikoni gjoksin e femrave për të jetuar më gjatë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi