Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Protestë me karamele People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Protestë me karamele People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protestë me karamele

Shko poshtë

Protestë me karamele Empty Protestë me karamele

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Apr 2010 - 1:43

Protestë me karamele Protesta-karameleDitët e fundit banorët e nënshkodrës në zona të ndryshme kanë zhvilluar protesta, për pakënaqësi në llogaritjen e dëmshpërblimeve të shkaktuara nga përmbytjet, por një banor i nënshkodrës ka gjetur një mënyrë krejt të veçantë për të shprehur reagimin e tij.



Lush Ndoci, banor i nënshkodrës është vlerësuar nga komisioni i verifikimit me 5 mijë lekë në një kohë që i kanë ngordhur dhjetra bagëti.

Me vlerën e dëmshpërblimit të dhënë nga qeveria ai ka blerë karamele dhe ja ka shpërndarë ato banorëve të zonës së tij dhe femijëve nëpër shkolla.

“Mora vendim me atë 5 mijë lekësh t’u shpërndajë karamele femijëve pasi ishte një vlerësim qesharak. Unë nuk kam marrë ndihma, 6 javë kam qenë në emergjencë dhe s’kam marrë asnjë ndihmë”, shprehet Ndoci.

Ai është shprehur i pakënaqur me vlerën e kompensimit të dhënë dhe premton se karamelet do t’i shpërndajë edhe në qytetin e Shkodrës dhe pranë institucioneve shtetërore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi