Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapet hashash në Durrës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapet hashash në Durrës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapet hashash në Durrës

Shko poshtë

Kapet hashash në Durrës Empty Kapet hashash në Durrës

Mesazh nga Vizitor Sat 1 May 2010 - 5:26

Kapet hashash në Durrës Hashash-kapshtice29 kilogramë bimë narkotike kanabis sativa e ndarë në 28 pako është sekuestruar nga blutë e Durrësit paraditen e sotme gjatë një operacioni të koduar “Mëngjes i Freskët”.


Operacioni u finalizua dhe me arrestimin e 3 shtetasve, si dhe sekuestrimin e automjetit me te cilin po transportohej bima narkotike.

Zedhenesja e drejtorise se policise se qarkut Durres beri te ditur emrat e tre te arrestuarve, 2 prej te cileve nga Permeti dhe nje nga Tirana. Kapja ne flagrance e tre te arrestuarve u be në vendin e quajtur “Rrota e kuqe” ne Plazhin e Durresit. Gjate kontrollit te ushtruar ne automjetin e shtetasit Arjan Peci, tip Benz me targa te Permetit u gjet sasia e lendes narkotike e cila u sekuestrua bashke me automjetin, ndersa ndaj te treve ka nisur procedimi penal per prodhim dhe shitje te lendeve narkotike ne bashkepunim.

Nderkohe vazhdon puna per zbardhjen e itinerarit te kanabisit dhe zbardhjen e te tjere emrave te perfshire ne kete trafik.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi