Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin

2 posters

Shko poshtë

E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin Empty E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin

Mesazh nga Vizitor Sun 2 May 2010 - 7:33

E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin Gjyshja-nipiDashuria nuk njeh moshë por edhe gjak. Bëhet fjalë për një histori të pazakontë mes një 72 vjecareje dhe një 26 vjecari, i cili është edhe nipi i saj.


Historia e dashurisë ka lidhur Pearl Carter e Phil Bailey, të cilët tashmë mendojnë edhe për një fëmijë. “Jam e gatshme për të dhëne 54 mijë dollarët e pensionit për të kurorëzuar ëndrrën tonë”, shprehet 72 vjecarja që jeton në Zelandën e Re.

Historinë e ka publikuar tabloidi britanik “The Sun” që thekson se Phil u njoh me gjyshen kur mamaje Lynnete vdiq nga një tumor në tru dhe në atë kohë djali ishte vetëm 22 vjec. Ata nuk ishin parë asnjëherë më parë dhe gjithcka ndodhi me shikim të parë.

“Në momentin e parë që e pashë u ndjeva e gjallë seksualisht. Dolëm për darkë dhe ai fjeti në krevatin tim. E putha dhe nuk më refuzoi”, thekson 72 vjecarja.

Kjo lidhje ka skandalizuar Zelandën e Re dhe nuk është pranuar nga familjarët, por mesa duket, asgjë nuk mund ta ndalë të moshuarën. “Nuk mendoj t’i kërkoj falje askujt sepse Zoti më ka dhënë një mundësi të dytë në jetë”, përfundon e moshuara.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin Empty Re: E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin

Mesazh nga Alberti Wed 5 May 2010 - 4:28

Hahahah, gjyshja si duket nuk qenka ne dijeni se ne ke eshte dashuruar, mos ka mumbur memorien kjo ahahaha?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin Empty Re: E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:37

gjyshe thirri trurit mos te lej mendja ne pleqeri
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin Empty Re: E pabesueshme, gjyshja dashurohet me nipin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi