Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin

2 posters

Shko poshtë

Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin Empty Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Feb 2013 - 22:58

ZELANDE- Një gjyshe ka tronditur familjen dhe miqtë e saj pasi zbuloi se është në lidhje dashurie me nipin e saj 26 vjecar. Pearl Carter, 72 vjec, thotë se kurrë nuk ka qenë e lumtur përpara se të fillonte një mardhënie incesti me nipin e saj Phil.

“Pensionistja nga Indiana, është duke përdorur pensionin e saj për të paguar një “nënë zëvendësuese” në mënyrë që ata mund të ketë një fëmijë”, njofton New Idea në Zelandën e Re.
"Unë më intereson mendimi i askujt. Unë kam rënë në dashuri me Phil dhe ai është i dashuruar me mua. Së shpejti unë do të kem djalin apo vajzën në krahët e mi dhe Phil do të jetë baba krenar." shprehet 72 vjecarja.

Pearl i tha revistës Neë Idea se u dashurua me nipin e saj me shikim të parë dhe se që prej atij momenti u ndje e gjallë sekusualisht.
"E dua Pearl me gjithë zemrën time. Unë kam qenë gjithmonë i tërhequr për gratë më të vjetra dhe unë mendoj se Pearl është e mrekullueshme” shprehet 26 vjecari.

Cifti ka paguar një shumë prej 54 mijë dollarëvsh për të gjetur një “mitër me qera” ku të mund të rritet fëmija i tyre dhe duket se tashmë e kanë gjetur gruan e duhur.
Roxanne Campbell shprehet se fillimisht është tronditur kur ka marrë vesh historinë. "Por ata janë një çift i shkëlqyer dhe unë pashë se sa ata e duan shumë njëri-tjetrin. Unë e di se fëmija do të jetë shumë i dashur." tha Campbell.
(Balkanweb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin Empty Re: Gjyshja 72 vjecare në dashuri me nipin

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:57

qyqa per turp tzotit si ka mundesi qe te ndodh dicka e til...na rujt zoti nga mendt e kokes se qka spo ngjojm

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi