Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit

Shko poshtë

Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit Empty Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit

Mesazh nga Vizitor Sun 2 May 2010 - 7:47

Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit Cift-kafeNje lajm i mirë për të gjitha femrat që kërkojnë pak më shumë vëmendje nga meshkujt e tyre.

Edhe mashkulli më mospërfillës tashmë e ka një “ilac” që mund t’i bëjë ata romantikë të vërtetë. Mjafton një spraj me bazë ositoksine dhe femrat kanë fituar gjithë vëmendjen e mundshme. Spraji i dashurisë mund të ketë efekte edhe në patologjitë psikiatrike si skizofrenia. K


ëtë zgjidhje e jep Universiteti i Bonit në Gjermani ku spraji i testuar funksionon për mrekulli. Sipas “Journal of Neuroscience”, meshkujt që kanë marrë ostoksinë kanë treguar një nivel të madh empatie.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit Empty Re: Meshkujt, të gjithë joshës falë sprajit

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 21:27

meshkujt e sotshem,lum ne qe i kena hall me to e hall pa to
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi