Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

+3
koli852
Polici
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Dec 2009 - 7:46

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Një hulumtim i ri nuk do ta gëzojë gjininë e bukur: Shkencëtarët kanë zbuluar se të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë.
Gjatë një hulumtimi, ekspertët kanë dashur të zbulojnë se sa meshkuj në të njëzetat e tyre nuk shikojnë filma pornografikë.

Mirëpo, tentativa e tyre, në njëfarë mënyrë ka dështuar, kur kanë zbuluar se asnjë mashkull i ri nuk rri pa shikuar filma pornografikë, së paku kohë pas kohë.

Hulumtuesit kanë vazhduar më tutje për të zbuluar se për herë të parë meshkujt ekspozohen ndaj filmave pornografikë që në moshën 10-vjeçare.

Rezultatet tjera kanë treguar se meshkujt që nuk janë në një lidhje, mesatarisht shikojnë 40 minuta përmbajtje pornografike, ndërsa ata që janë në lidhje, 20 minuta. /Telegrafi/ [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 7:48

po shum e vertet kjo,tash e femrat besoj une,ka dal ne mode Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Icon_redface
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Polici Fri 4 Dec 2009 - 7:54

[You must be registered and logged in to see this image.] eshte e vertet moj pse te kemi turp edhe ta mohojme kete gje
Polici
Polici
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne sherbim te shtetit
Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009
Hobi Hobi : polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga koli852 Fri 4 Dec 2009 - 8:28

atehere eshte nje artikull qee lexova sot....
90%e meshkujve shohi materiale pornografike nga te cilet
singel - 3 here ne jave nga 40 min
te martumit - 1.2 here ne jave nga 20 min.... pra boll mohut jo kshu jo ashtu... biles biles duhet ta pranojn edhe gocat pa u skuq.. se eshte dicka njerezore

koli852
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunet e milanos
Postime Postime : 731
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga koli852 Fri 4 Dec 2009 - 8:29

klea e paske lexu mire City sot juhjjjjj

koli852
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunet e milanos
Postime Postime : 731
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga krushku Fri 4 Dec 2009 - 10:00

of mo qe shikojne me kalu kohen mer. juhjjjjj ene femrat po jo vetem meshkujt.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:15

meshkujt shum te vjeter shikojn porografi se ne sexs nuk munden as gjo
te rit nuk shikojn s e nuk kan as pak nevoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:25

sigurisht qe shikojme Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Melaqjaa Fri 1 Jan 2010 - 7:20

eshte mese e vertet qe meshkujt shikoj ksi filma porografik ehe pse disa e mohejn kete gje..por kisha me thenen se edhe ne femrat shikojm bile bile mua sme vjen aspak qudi..pse mos me shiku more..kur njeriu mson prej tyre..nese don me pas nje lidhje seksuale te fort pse mos shiku..un personalish shiqpj porno..skalon nat pa shiqu porno dhe nuk turperohem aspak nga kjo gje..me mir te shikoj porno e mastruboj me veten sesa te dal ke semaforat...e mashkullin e par qe takoj tja jap..mendoj se me kuptoni qka deshta me thene...
Melaqjaa
Melaqjaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : largggg shum largggggg
Postime Postime : 20
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 7:22

UN SHIKOJ SE MOHOJ PO JO MIKROB SI DISA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 7:25

te gjithe pa perjashtim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Alberti Fri 1 Jan 2010 - 7:43

Pse mos te shikojme more?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 7:44

shohin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Alberti Fri 1 Jan 2010 - 7:45

Sot hiq ma larg

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të gjithë meshkujt shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Docteur Tue 31 May 2011 - 19:43

вєєLт. shkruajti:Sot hiq ma larg
a normale lol dhe femrat shikojne jo aq porno por gjejne filma qe kane skena erotike sexy sepse i ndezin ma shume se pornigrafia
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi