Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Kriza ekonomike, në mendjen e opozitës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Kriza ekonomike, në mendjen e opozitës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha: Kriza ekonomike, në mendjen e opozitës

Shko poshtë

Berisha: Kriza ekonomike, në mendjen e opozitës Empty Berisha: Kriza ekonomike, në mendjen e opozitës

Mesazh nga Vizitor Mon 3 May 2010 - 2:42

Berisha: Kriza ekonomike, në mendjen e opozitës Berisha-shishNë një kohë kur opozita akuzon qeverinë se ka futur vendin në krizë ekonomike, kryeministri Sali Berisha në mbledhjen e sotme të grupit kuvendor demokrat shfrytëzoi një pjesë të mirë të fjalës së tij, në prani të mediave, për të theksuar se në kontrast me krizën globale ekonomike, Shqipëria ka arritur të rezistojë dhe të shënojë rritjen më të madhe në Evropë.

Berisha duke folur në gjuhën e shifrave për eksportet dhe të ardhurat e katërmujorit të parë të 2010, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë, theksoi se kriza ekonomike është vetëm në mendjen e opozitës, pasi statistikat e dala nga institucionet përgjegjëse tregojnë një situatë krejt të ndryshme.

"Nëse ata janë me moton: 'Rroftë kriza, poshtë qeveria', atëherë kjo është një sjellje totalisht e gabuar. Të kesh rritje eksporti 60-70 përqind, krahasuar me një vit më parë tregon një dinamizëm, entuziazëm, besim më i plotë dhe cilësi", u shpreh Berisha.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi