Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Crouch tash kërkon pozitën e tretë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Crouch tash kërkon pozitën e tretë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crouch tash kërkon pozitën e tretë

Shko poshtë

Crouch tash kërkon pozitën e tretë Empty Crouch tash kërkon pozitën e tretë

Mesazh nga L!nndy' Thu 6 May 2010 - 23:14

Crouch tash kërkon pozitën e tretë F.0507094307221_m
Sulmuesi shtatlartë i Tottenhamit, Peter Crouch, është i bindur se ekipi i tij mund ta mposhtë Arsenalin në garë për pozitën e tretë të tabelës.
Crouch shënoi golin e vetëm të ndeshjes në fitoren 1-0 ndaj Manchester Cityt, që i siguroi Tottenhamit pozitën e katërt që dërgon në Ligën e Kampionëve. Ekipi i Harry Redknapp duhet të fitojë në Burnley të dielën dhe të shpresojë që Arsenali, që ka dështuar në ndeshjet e fundit në Ligën Premier, të dështojë edhe kundër Fulhamit.

“Nëse Arsenali humbet, ne kemi këtë mundësi, dhe nuk ka arsye pse ne të mos e kërkojmë këtë vetëm sepse jemi kualifikuar në Ligën e Kampionëve. Ne do të dalim dhe do të kërkojmë të nxjerrim rezultat pozitiv në Burnley dhe do të shohim çfarë do të ndodhë”.

“Të jem i sinqertë, ne kurrë nuk kemi ëndërruar për ta kapur Arsenalin. Ata luftonin për titull, dhe ne kurrë nuk kemi qenë në garë për titull. Por është një mundësi dhe kjo do të jetë fantastike”, ka thënë Crouch.
L!nndy'
L!nndy'
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'Matiqan
Postime Postime : 160
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/05/2010
Hobi Hobi : Design

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi