Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

+13
Єямєℓiиdå
Samuela
Anakonda
Prada
Aristogata
Grejza
**Jeta**
Ardii
Emona
WebMaster
Alberti
Binni
Bukurosh-Djal
17 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 11:44

Emri:Visar
Mbiemri:Ademi
Mosha:27
Shteti:Germany
Qyteti:München&Prishtina&Frankfurt.a.Main
Sex:M....
Profesdioni:FRIZER
Hobi:Tenispiele;Fusball,
Koha e lir:Me lexim;Shetitje;Tv,Por dhe FORUMET lexoj...!!! [You must be registered and logged in to see this image.] JU BEFSHIN MIR RESP....W!$@!
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Vizitor Sat 8 May 2010 - 11:46

mire se erdhe ne kete forum,shpresoj te pelqej shoqeria jone Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty (*-*)-I Sinqert ne Mendime ...!!!

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 11:55

Arjana shkruajti:mire se erdhe ne kete forum,shpresoj te pelqej shoqeria jone [You must be registered and logged in to see this image.]
--------------------------------------------------------------------------------------
**Ju flm nga ty "@R!J@N@"Flm per mikriptjen tuaj..natüricht do mundohem te jem sa me korrekt me ju,,ne fakte do jem shum ihapur besoj qe ja vlen RESPEKT Für Dich [You must be registered and logged in to see this image.]

-----------------------------------------------------------------------------
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Binni Sat 8 May 2010 - 11:57

Mire Se Erdhe Vllackooooooo
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty (*-*)-i Thjesht ne dukje...!!!

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 12:01

B!Nn! shkruajti:Mire Se Erdhe Vllackooooooo
-------------------------------------------------
**Flm per perch....tuaj inderuar dhe irespektuar ,,, Mir se ju gjej loqkan [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Alberti Sat 8 May 2010 - 12:51

Mire se erdhe, qaste te kendshme ne mesin tone, faleminderit qe zgjodhet forumin KLea love per ta kaluar kohen tuaj te lire..

FLM!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 13:15

BeLti shkruajti:Mire se erdhe, qaste te kendshme ne mesin tone, faleminderit qe zgjodhet forumin KLea love per ta kaluar kohen tuaj te lire..

FLM!mir se ju gjej "BELT!" FLM PER PERCH...DHE DO JESH DHE DO MBETESH E PERSH DHE NGA ANA IME REsp...FÜR DICH [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Sat 8 May 2010 - 19:50

Pershendetje Bukuroshi mire se erdhe ne kete shoqeri
te uroj nje argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Klea Love [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 21:26

Klea.Love shkruajti:Pershendetje Bukuroshi mire se erdhe ne kete shoqeri
te uroj nje argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Klea Love [You must be registered and logged in to see this image.]

-----------------------------------------------------------------------
**Danke flm per pershendetje..tende dhe Mikpritjen ejuaj qe me bet ,,por me nje fjal se vertet jam ndjeh me KRAHE sepse po ja vlejka..Respket per ju dhe "TE MIRAT E BOTES PAQI GJITH HER" NJE Perch.. shkon per ty "KLEA LOVE NJASHTU DHE ARIANEN"Pos dhe ju Flm per punen qe paski be ktu se vertet qenka XIX rasishte kam hyr ne kte forum por po ethem kchtu se PASKAM QEN ME FATE ,sepse egjtiha po hecka per mrekulli RESPEKT per ju te gjith ...W!$@R! [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Emona Mon 10 May 2010 - 23:16

Pershendetje Visar Mir se ke ardhe Kalofsh mir mesin ton!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Mon 10 May 2010 - 23:20

EmoNa shkruajti:Pershendetje Visar Mir se ke ardhe Kalofsh mir mesin ton!

.------------------------------------------

Flm nga ana jote enderuar Respekt mir se ju gjej ,patjeetr se ne mesin ejuaj do kaloj per mrekulli [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Ardii Tue 11 May 2010 - 0:47

mir se erdhe ne kete forum shpresojm tja kalojsh bukur ??
Me Respekt ActionCode
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga **Jeta** Tue 11 May 2010 - 1:04

VISI:mir se erdhe,te uroj argetim te kendshmen ne mesin ton...te deshiroj gjith te mirat.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 1:11

ActionCode shkruajti:mir se erdhe ne kete forum shpresojm tja kalojsh bukur ??
Me Respekt ActionCode
FLM HAVERI MIR SE JU GJEJ NE MESIN EJUAJ BESOJ SE DO KENAQEM RESPEKT KLX
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 1:14

**JETA** shkruajti:VISI:mir se erdhe,te uroj argetim te kendshmen ne mesin ton...te deshiroj gjith te mirat.... [You must be registered and logged in to see this image.]
---------------------------------------------

FLM YLLO FLM NGA ANA JOTE TE PERCH FORT E FORT FLM PER MIKPRITJEN TUAJ [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Grejza Sat 15 May 2010 - 9:05

Kur paske ardhë se nuk të pasna pa...Hahahahah

Përshëndetje për ty!!!!respekt...Grejza.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Aristogata Sat 15 May 2010 - 9:06

MIR SE ERDHE MES NESH VISI, UROJ TJA KALOSH SA ME BUKUR NE SHOQERIN TONE

fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 f
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Prada Sat 15 May 2010 - 9:10

mir se ke ardhur ne mesin e ksaj shoqerije kalofshe qaste te bukura
fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3 fiori3
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 4:16

Kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 29 Sep 2012 - 2:54

biografia ime me tablla te perjashtit

emri Frajer edhe tuju shty jo po ma len mami jo babi kshtu qe vet kam vendos per inati .
Fisi deri ne tradhetimin e bajram currit
Viti i prodhimit1983 me tablla te jashtit :P
Vendi i prodhimit gjermani pak me te meta kur krisi lufta
Prejardhja hale e padefinuar sipas 1244-shit shkenca thote nga majmuni Kurani thote nga dheu mami me thote se kesi djalinuk ka (H) babi thote se hiq sme ke ga
Gjatesia 178 cm e 52 santin
Nr i kepucve 48 veres 50 dimrit me qerap te leshta
Gjendja Martesore i shkarravit
Hobi skam tjert merren me mu hihihi
Quota nuk rrej pa fol nuk flej pas sy mshel ^0)
Profesioni pa karier shkaku i dashnis
Ushqimi i preferuar pasuli pa mish me nje spec djeges
Pija e Preferuar ciki specav
Femra e preferuar qasi derzhaves nje :P
kur nuk mund ti lidh dy fjal te sakta
kurr nuk flas pa rrejt
kam dy shtepi kurr nuk flej ne to
kam dy diploma i maj ner kry te jastakut dihet me pare
Gjendja Biologjike qashtu me beterllaqe normal nga gjunjet e poshte

Permbledhje shpresoj se krejt i thashe e juve ju flm qe nuk i lexuat Qpuqqqq deri ne amshim .(H)
26.08 2012

Ora...//2:37H :P //
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 29 Sep 2012 - 2:55

Ndersa kjo eschte Origjinali I'm perfect in my imperfections, secure in my insecurities, happy in my pain, strong in my weaknesses, and beautiful in my own way

Kush me njeh di kush nuk me njeh gjykon kush mendon se di gjithqka rreth meje zhgenjehet

I dashur dhe I embel per te tjeret.
ne vetvete i brishte saqe nga nje her edhe nje fjale e then pa e menduar gjate, me vret.
ne qofte se kerkoj te arrije diqka, ne qofte se dua vertet ja arrij edhe nese perbrenda vetes do te vuaja kjo do të kaloj paproblem
nga nje her koha dhe vetmia dhe qetsia esht ilaqi me i mir per mua
me shum vetbesim shume emocional shum i ndjeshem sa qe edhe gjerat me te imeta nganjeher me ngacmojne skuqem ter kohen por dhe kam turp,pasi prekem nga shum gjerapor nga nje her dhe ngriti zerin pa e kontrolluar dhe verejtur veten fare edhe pse nuk ndodh shpesh.qdo gje mundohem te ia shpjegoje te tjereve qe nganjeher merzitem dhe mendoj me veten pse i u kushtoj aqe shume rendesi gjerave te parendesishme qe ndoshta ja vlen por ndoshta sja vlen fare.
Kam qendrim shum pozitiv jam zemergjer per te tjeret sa qe kenaqem kur ndihmoje dhe i shoh te lumtur njerezit qe kam afer
4 dhuratat qe me ka falur Zoti ne kete jete jane familja dhe miqte e mi,shendeti i plot,dhe dy engjuj "mbesen dhe nipin" qe vertet I kam gjithshka. keta jane kater kristalet e mia me te qmuarat
Ne kujtese te mire ndoshta si qdo njeri,por un nuk ta harroj as te keqen as te miren kuuurr por nese nje njeri ben nje grim per mua un bej nje kala.
besoj dhe bej shume per te tjeret mirepo edhe thyhem shum lehte, sidomos nga njerezit qe nuk e pres fare
njeri qe kam deshir te mesoj gjera te reja qdo dit i afte qe te motivoj vetveten dhe te tjeret shum i shoqeruar me te gjith them dhe ne jeten private i afte per ti gezuar ose ti beje njerezit te qeshin te ndihen mir ne shoqerin time me nje fjale flas shum hehe :P
tip qe nuk kam turp te flas me te gjithe.Dikush i cili mendon se eshte me mir te besh te qeshur te tjeret sesa te besh qe ata te mendojn qe je i zgjuar
teper kokefort dhe pak nervoz sa qe po te me gjeshe ne momentet e mia jo te mira mjere ai/ajo qe me del perpara me shume i bute dhe pika ime e fort eshte durimi. (por butesia te ben te te shkelin)por s'ja dalin dot,mos pretendoni se koti jam i gatshem te rrezikoj per diqka qe ia vlene, i thjeshtë ne dukje i sinqerte ne mendime do te thoja me teper ose shkurt me nje fjl real qdo te mire apo te keqe mundohem ta perballoj kembengules i qet ndonjeher jam i trullt nga urtesia :Pmund te them te gjitha nga pak por krejt mvaret nga situata
urrej genjeshtrat dhe njerezit qe kan shume tipare falsch perndryshe keta me acarojne nervat dhe nuk mund te hesht shpesh ne keto situata pasi gjaki me vlon dhe shperthej mundohem ti vleresoj ne menyr sa me te drejt te tjeret dhe kur gaboj fare nuk nguroje te kerkoj falje.
dobesia ime hmm e pranoj se jan lotet por ne situata te rralla por i ndishem shum ngase s'mund te durohem qoft ne qdo vend apo dhimbje apo nje e mir e shkelur ose nje harres nga njerzit qe bejn di te qaj sepse ska njeri qe s'pikon loti per diq pa marr parasysh se qka, dhe kjo me ben te lumtur tek me dalin lot vetvetiu kur shoh njerz qe vertet hekin sikur gjarpni ner guri,biografia e prinderve te mi si e qdo njeriu,nje bebe qe sapo vjen ne jet pasi kam pasur raste te tilla te shof eshte gje me vler te madhe loti pikon dashte s'dashte nje plak ose nje te moshuar ne rruge qe mexi ecen,apo dhe nje ngjarje te trishtuar qe ka brenda personazhe ose njerz qe si njoh fare
e vetmja gje qe me qeteson kur jam nervoze apo e merzitur eshte nga nje her vetmia por dhe biseda me miqt e mi shok/shoqe qoft familjar apo qe si njof fare.dhe te qendruarit ne dhom duke degjuar muzike (Me ka ndodh qe banoret e pereth nderteses kan vuajtur nga zhurma e muzikes time kur jam ne momentet e mia te "qmendura"nganjeher hehehe.
jeta esht mjaft emocionuese per mua pasi ka shume mundesi dhe pervoja per te ofruar dhe gjithmon mundohem te bej perdorimin sa me drejt te saj.Nje gje qe une besoj fuqimisht ne te esht se duhet te gjith te perpiqemi gjithmone ne drejtim te permiresimit si individ apo si njerz ne qfaredo forme apo ne qfardo situate qe na sjell vet jeta.pasi jeta nuk sjell vetem situata te mira
Prandaj une nuk jam i lodhur as nuk di te lodhem kurr por jam i gatshem te kthehem prap prej fillimit edhe pse te tjeret jane ne fund apo eshte fundi.
Shkruar Nga///Viisii..//Data:((09.10.2012))Ora:**02:23h**

((Krejt dojn mem vra..???Po hala jam mbi dhe.??? Keq o puna Permirsim s'ka...;)Gjuj mos u tut se sum ban kurgja.. ;)
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 29 Sep 2012 - 2:58

Grejza shkruajti:Kur paske ardhë se nuk të pasna pa...Hahahahah


Përshëndetje për ty!!!!respekt...Grejza.... [You must be registered and logged in to see this image.]


Un kama rdh por ti me ke humbur motrush
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Samuela Sat 29 Sep 2012 - 3:26

Mbas dy viteve te uroj mire se ardhje hehehee
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 30 Sep 2012 - 5:34

Samuela shkruajti:Mbas dy viteve te uroj mire se ardhje hehehee


Je shum emir me te gjitha,,me gzon facti qe ju gjej perseri ktu TY po ashtu gjith te TJERET
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 30 Sep 2012 - 5:58

Mire se ke ardhe prape, interesant bio
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 30 Sep 2012 - 6:35

Єямєℓiиdå shkruajti:Mire se ke ardhe prape, interesant bio


Hahahaha nuk ju harroj dote...mir se ju gjej jam rikthy koxha nje koh por jo aktiv
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 30 Sep 2012 - 8:08

Rendesi ka qe je kthye.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Sep 2012 - 8:15

Ti mire se te sollen duart tek ne se kembet ske ecur hahaha Puc Ballin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Emona Sun 30 Sep 2012 - 11:35

Visiiiiiii gjalle je ti apo deke sonte? :-P

Mire se na u riktheve.. Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 30 Sep 2012 - 11:41

Klea shkruajti:Ti mire se te sollen duart tek ne se kembet ske ecur hahaha [You must be registered and logged in to see this image.]
hahahaha flm yllo mir se ju gjej ty emona po ashtu ermelinda.
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 30 Sep 2012 - 11:45

Emona shkruajti:Visiiiiiii gjalle je ti apo deke sonte? :-P

Mire se na u riktheve.. [You must be registered and logged in to see this image.]
KAM qeshur schum sot hajr ishalla hahahahahaha mir se te gjej syne
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Emona Sun 30 Sep 2012 - 11:46

Bukurosh-Djal shkruajti:
Emona shkruajti:Visiiiiiii gjalle je ti apo deke sonte? :-P

Mire se na u riktheve.. [You must be registered and logged in to see this image.]
KAM qeshur schum sot hajr ishalla hahahahahaha mir se te gjej syne
Epo shyqyr qe ke pas arsye te mire qe ke qeshe,me bohet qefi kshtu t'pafsha gjithmone te qeshur.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 30 Sep 2012 - 11:51

Emona shkruajti:
Bukurosh-Djal shkruajti:
Emona shkruajti:Visiiiiiii gjalle je ti apo deke sonte? :-P

Mire se na u riktheve.. [You must be registered and logged in to see this image.]
KAM qeshur schum sot hajr ishalla hahahahahaha mir se te gjej syne
Epo shyqyr qe ke pas arsye te mire qe ke qeshe,me bohet qefi kshtu t'pafsha gjithmone te qeshur.
flm yllo dhe ti ashtu je shum em ire
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 6 Jan 2013 - 21:43

Ikonat nuk po me dalin bre me kopen
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Jan 2013 - 0:04

Sepse ske internet visi prandaj Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej 3666372071
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Mon 7 Jan 2013 - 0:06

KleaLove shkruajti:Sepse ske internet visi prandaj [You must be registered and logged in to see this image.]
Qysh skam internet bre si te kop kjo hihihi
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Jan 2013 - 0:10

Kupptoje qe ske internet bukurosh se ikonat jan edhe dalin te gjitha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Mon 7 Jan 2013 - 0:13

KleaLove shkruajti:Kupptoje qe ske internet bukurosh se ikonat jan edhe dalin te gjitha
Mendon se kam rrjetin e fort apo skam internet :P sedi me duket jan qaktivizu kizz
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga fioll Mon 7 Jan 2013 - 1:14

Pse ti njeher humbesh e njeher shfaqesh a hihihi
sikur te njerzit e humbur :P
Mos na qit me te kerku gjithandej po ri me nje vend Happy
Ta kemi me let me ti eeeee
Pershendetje dhe shpresoj te kaloni bukur kudo qe jeni i.l.u
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Mon 7 Jan 2013 - 1:18

fioll shkruajti:Pse ti njeher humbesh e njeher shfaqesh a [You must be registered and logged in to see this image.],,,,,,,,,,,,,Un jam kshtu i pa dukshem :P
sikur te njerzit e humbur [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,,,,,,,,Un nuk humbas kurr juhjjjjj
Mos na qit me te kerku gjithandej po ri me nje vend [You must be registered and logged in to see this image.],,,,,,,,Se kam dit qe jeni duke me kerkuar se skisha fjet hiq :P
Ta kemi me let me ti [You must be registered and logged in to see this image.],,,,,,,,,,,,,,Kupsh me mua eka leht ps Zoti juhjjjjj
Pershendetje dhe shpresoj te kaloni bukur kudo qe jeni [You must be registered and logged in to see this image.]
,,,,,,,,,Pershendetje bomb dhe nje dit vitale sot.;)
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi