Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

+13
Єямєℓiиdå
Samuela
Anakonda
Prada
Aristogata
Grejza
**Jeta**
Ardii
Emona
WebMaster
Alberti
Binni
Bukurosh-Djal
17 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 11:44

First topic message reminder :

Emri:Visar
Mbiemri:Ademi
Mosha:27
Shteti:Germany
Qyteti:München&Prishtina&Frankfurt.a.Main
Sex:M....
Profesdioni:FRIZER
Hobi:Tenispiele;Fusball,
Koha e lir:Me lexim;Shetitje;Tv,Por dhe FORUMET lexoj...!!! [You must be registered and logged in to see this image.] JU BEFSHIN MIR RESP....W!$@!
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga fioll Wed 16 Jan 2013 - 5:53

Pershendetje dreq te them se ti je vllau me i mir qe njo deri tani me i kendeshmi dhe me i kujdeseshmi te uroj nje mbremje te kendeshme sot me respekt motra yte Fioll Dhurt :puc.:
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Sergio Wed 16 Jan 2013 - 8:42

Mir se erdhe
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga fioll Sat 19 Jan 2013 - 2:09

Pershendetje a ka vend per bija se erdh e shtunja hihihi :P
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Mon 20 May 2013 - 8:30

HHAHAAHAHAHAHA
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:13

KALOFSH SA MA BUKUR KTU

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga fioll Tue 8 Oct 2013 - 18:33

Bukurosh-Djal shkruajti:HHAHAAHAHAHAHA
qeshu qeshu e te pasfsha gjithnje keshtu te buzqeshur hihihi 
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 10 Oct 2013 - 8:03

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR KTU
T'Falenderoj:12145: 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 10 Oct 2013 - 8:07

fioll shkruajti:
Bukurosh-Djal shkruajti:HHAHAAHAHAHAHA
qeshu qeshu e te pasfsha gjithnje keshtu te buzqeshur hihihi 
welom,back JOO
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Oct 2013 - 11:24

Ku jeni ju kshu un u futa  njehere me pa shtepin meqe e kam len hapur hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 11 Oct 2013 - 1:52

KleaLove shkruajti:Ku jeni ju kshu un u futa  njehere me pa shtepin meqe e kam len hapur hahaha
Ja ketu jemi mi shtrige....qa na ke lan vet mi korbe hahahahahaahahahah:ninanona: girly04 girly04 girly04 girly04 girly04 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 11 Oct 2013 - 1:53

Sergio shkruajti: Mir se erdhe
mir se ju gjej....HUGO 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Emona Fri 11 Oct 2013 - 2:41

Visi,Mire se je ''rikthy'' Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 3666372071 ..gzohem qe s'na ke harru.:P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga xhoni Fri 11 Oct 2013 - 3:53

VISI  mir se erdhe ne mesin tone
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 11 Oct 2013 - 10:27

Emona shkruajti:Visi,Mire se je ''rikthy'' Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 3666372071 ..gzohem qe s'na ke harru.:P
Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee flm shum yllo,dhe pse si nick po te njof ,per me shum paskam harru verteteeeee 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 11 Oct 2013 - 10:29

xhoni shkruajti:VISI  mir se erdhe ne mesin tone
Flm shoku,gjithashtu uroj te kalojm bukur,un kendej jam nga 2010 por s'kam qen qa muaj dhe aq aktiv...Coffe 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Oct 2013 - 10:47

Bukurosh-Djal
KleaLove shkruajti::girly014:Ku jeni ju kshu un u futa  njehere me pa shtepin meqe e kam len hapur hahaha
Ja ketu jemi mi shtrige....qa na ke lan vet mi korbe hahahahahaahahahah:ninanona:  girly04 girly04 girly04 girly04 
Un ty  do te vras  vallai edhe nga facebook me ke hequr  ti mua  hahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 11 Oct 2013 - 12:23

Bukurosh-Djal shkruajti:
xhoni shkruajti:VISI  mir se erdhe ne mesin tone
Flm shoku,gjithashtu uroj te kalojm bukur,un kendej jam nga 2010 por s'kam qen qa muaj dhe aq aktiv...Coffe 
Tash me kujtohesh se cila je aje kjo L.... hahahaha:ninanona: ninanona ninanona 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 11 Oct 2013 - 12:25

KleaLove shkruajti:Bukurosh-Djal
KleaLove shkruajti::girly014:Ku jeni ju kshu un u futa  njehere me pa shtepin meqe e kam len hapur hahaha
Ja ketu jemi mi shtrige....qa na ke lan vet mi korbe hahahahahaahahahah:ninanona:  girly04 girly04 girly04 girly04 
Un ty  do te vras  vallai edhe nga facebook me ke hequr  ti mua  hahahahaha

pafajshhhmeun kam mendua,se ti ke mbyll fb ,vertet kam harrua moti s'kemi pasur kontakte,por me dergo ne imbox,FBse  me dijej ste kam fshir po sedi qka paskam ber,,smile_2] 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Oct 2013 - 9:26

do te vrasssssssssssssssssss  hahahahahaha ta  qoj un tani
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 13 Oct 2013 - 7:40

KleaLove shkruajti:do te vrasssssssssssssssssss  hahahahahaha ta  qoj un tani
Dérgoma se jo me ma qu...je farewww je farewww je farewww hahahahahahahahahhahahah tai éshté n'rregull té dérgova ftesé...hihihi hihihi je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Oct 2013 - 8:46

Ty tu qoft  koka  jarebi hahahahahahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 13 Oct 2013 - 12:14

KleaLove shkruajti:Ty tu qoft  koka  jarebi hahahahahahahahaha
O me ty s'bashku o hic:hihihi: hihihi je farewww je farewww je farewww je farewww 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej - Faqe 2 Empty Re: Persh..per ju jam Viisii Mir se ju gjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi