Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PAMJE NGA SHQIPERIA People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PAMJE NGA SHQIPERIA People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAMJE NGA SHQIPERIA

3 posters

Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Aristogata Mon 18 May 2009 - 3:26

PAMJE NGA SHQIPERIA ModernvloraPAMJE NGA SHQIPERIA Magicvlora

PAMJE NGA SHQIPERIA Vloraparadijs

pamje nga VLORA
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty Re: PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Vizitor Mon 18 May 2009 - 3:27

qfar vendi i bukur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty Re: PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Aristogata Mon 18 May 2009 - 3:31

PAMJE NGA SHQIPERIA Tiranafq1832PAMJE NGA SHQIPERIA Tiranacard11
pamje nga TIRANA
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty Re: PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Aristogata Mon 18 May 2009 - 3:50

PAMJE NGA SHQIPERIA Elbasanpamje nga ELBASANI
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty Re: PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 26 Apr 2011 - 1:58

Tema zhvendoset nga kategoria e Traditave dhe Zakoneve ne ate te Fotogalerise Shqiptare...

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty Re: PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 4:50


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PAMJE NGA SHQIPERIA Empty Re: PAMJE NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi