Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

4 posters

Shko poshtë

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Empty Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

Mesazh nga Prada Tue 8 Jun 2010 - 0:44

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!


Nje ice-scating star lindi dy dite pasi truri i saj kishte vdekur pas nje hemoragjie ne tru.
Doktoret munden te mbanin te gjalle zemren Jayne Soliman deri sa lindi femijen e quajtur aya Jayne. Somalin 41vjece ishte deklaruar e vdekur ne tru te premten por ishte mbajtur gjalle nga doktoret deri sa te lindte.
David Phillips, 48, nje nga partneret e somalin tha '' per to bere nene ishte gjeja me shtrejte ne bote per te qe mund te ndodhte'' ''ajo donte te kishte nje femije gjithmone me shume se c'do gje'' ''staffi i spitalit pasi lindi femija e moren dhe ja vune ne krahe qe te kishte disa momente me te'' ''kjo do te ishte dita me e lumtur e jetes se saje''.
Jayne ishte 25jave shtatezene por pas nje dhimbje koke i ra te fiket ne shtepine e saj Bracknell, Berks. Ajo ishte marre me helikopter per ne spital ne Oxford por u deklarua e vdekur ne oren 8 ate nate vetem pak ore pas mberritjes.
Bashkeshorti i saj tha qe '' femija eshte shumi e vogel syte jane si thelbi limoni dhe duart i ka sa unaza ime e marteses por qdo ore po behet briliante''.
David Phillips tha per bashkeshortin e saj se '' ai ka pasur diten me te mire dhe te keqe te jetes se tij ne nje kohe shume te shkurter''
''eshte dicka qe nuk mund ta imagjinosh duke fikur makinen ''life support' te gruas dhe pastaj shkon te shohe te bijen e sapo lindur.
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Empty Re: Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

Mesazh nga Grejza Thu 17 Jun 2010 - 5:52

Gjithcka e mundshme ne kete bote! Duket sikure e pa besuar!
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Empty Re: Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

Mesazh nga Emona Thu 17 Jun 2010 - 7:10

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Affraid Epabesushme Tani KAm frke edhe te jetoj!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Empty Re: Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

Mesazh nga Prada Thu 17 Jun 2010 - 7:30

kjo esht shum e vertet e per sa a i besoni ju a jo esht qeshtje juaj
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Empty Re: Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 19:59

e tmerrshme,cfare nuk po degjojm me then te drejten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!! Empty Re: Gruaja qe lindi dy dite pas vdekjes!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi