Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi....

3 posters

Shko poshtë

E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... Empty E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi....

Mesazh nga **Jeta** Wed 9 Jun 2010 - 3:56

E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... 2w7mqtx E larguan nga puna në bankë sepse ishte shumë seksi


Bankierja nga Manhattani paditi Citigroup, pasi e larguan nga puna me arsyen se është shumë e bukur. Debrahlee Lorenzana, 33 vjeçare e vejë me një fëmijë, u largua nga puna për shkak të veshjes provokative duke shqetësuar kolegët e saj meshkuj.
Lorenzana paditi bankën në dhjetor të vitit 2009, por zyrtarët e bankës ku ajo punonte thanë se largimi nga puna nuk është bërë vetëm pse ajo është seksi, por për shkak të rezultateve të dobëta në punë.

Por ajo vazhdon të këmbëngul se posedon edhe listën në të cilën janë përmendur me rend se cilat veshje nuk guxon t’i veshë në punë, ku gjenden farmerkat e ngushta, taket e larta, bluzat e ngushta, kostumet e shkurta.

“Nuk mundesha ta besoja se ma dhanë një listë të veshjeve që unë nuk mund t’i veshë. Mendova se po mahiteshin. Kënd po e ngacmoja? Klientët e mi nuk janë ankuar kurrë”, tha Lorenzana.

Bukuroshja Lorenzana e cila është me prejardhje nga Portoriko thotë se kurdiste për veten, por nuk ka bërë kurrë ndonjë gjë për t’i provokuar kolegët e saj ose për t’ia tërhequr vëmendjen atyre. Për më shumë, ajo thotë se disa nga koleget e saj vishen në mënyrë edhe më provokative se ajo....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... Empty Re: E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi....

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:06

epo sqenka kush e di se cfare;budallenjt te pakten te ishin kenaqur vetem po ta shihnin.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... Empty Re: E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi....

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Jan 2013 - 4:44

Keto gjona ndodhin po jo te largohet nga puna se eshte e bukur edhe provokuese budallalliqe keto gjona .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi.... Empty Re: E larguan nga puna ne banke sepse ishte shum seksi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi