Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Modelja 227 kilogrameshe.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Modelja 227 kilogrameshe.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modelja 227 kilogrameshe..

2 posters

Shko poshtë

Modelja 227 kilogrameshe.. Empty Modelja 227 kilogrameshe..

Mesazh nga **Jeta** Wed 9 Jun 2010 - 4:09

Modelja 227 kilogrameshe.. Qpqp1d Modelja 227 kilogramëshe


Gabi Jones nga SHBA-të po luftonte një kohë të gjatë kundër diskriminimit të njerëzve me mbipeshë por tash vendosi të shkojë edhe një hap më larg. Ajo vendosi të merret me manikenizëm, sepse mendon se ky profesion nuk është i rezervuar vetëm për njerëzit me peshë normale.
Jones peshon 227 kilogramë. Megjithatë ajo u bë model për “body paint” të artistit David Brawner.

Artisti thotë se kjo ka qenë edhe për të një përvojë krejtësisht e re. Gabi po përgatit edhe faqen e saj të internetit për të tërhequr vëmendjen në problemet e njerëzve me peshë të tepërt.

Si pjesë e aksionit, ajo notoi edhe në pishinë, për të dëshmuar se edhe përkundër kilogramëve të tepërt megjithatë çdo ditë merret me aktivitete fizike.

Gabi Jones është vetëm emri artistik, ndërsa ajo nuk ka bërë të ditur as moshën e vet. /Telegrafi/






**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Modelja 227 kilogrameshe.. Empty Re: Modelja 227 kilogrameshe..

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:02

modele kjo,pse sthu ti te shkoj e te behem edhe un modele
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi