Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit

2 posters

Shko poshtë

Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit Empty Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit

Mesazh nga Alberti Sat 19 Jun 2010 - 11:04

Porno parodia e filmit “Avatar” e James Cameronit, “This Ain’t Avatar XXX”, do të jetë filmi më i shtrenjtë të cilin deri më tash e ka xhiruar Hustler.
Ky njëherësh pritet të jetë edhe filmi i parë pornografik në 3D, ndërsa është i përcjellë me njërin prej produksioneve më të shtrenjta në historinë e filmave pornografik.

“This Ain’t Avatar XXX”, vjen pas porno parodive të Hustleirt edhe me filmat si “Star Trek”, “The Jeffersons", "Beverly Hills 90210", "The Brady Bunch" dhe "Saved By The Bell".

Filmat e lartpërmendur publiku i ka pritur mirë, ndërsa Hustler ka njoftuar se filmi i tij më i ri do të fillojë të shfaqet prej muajit shtator.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit Empty Re: Porno “Avatari” filmi më i shtrenjtë i Hustlerit

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 19:28

mund te ket pasur fam,por mua sme ka pelqyer aspak ky film

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi