Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit

Shko poshtë

Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit Empty Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit

Mesazh nga Anakonda Mon 2 May 2016 - 2:11

Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit A2db12f4b61dd3185f292069ce50d6ae_XL
Kompania Netatmo ka krijuar një kamerë sigurie pak më ndryshe nga ato që janë krijuar deri më tani. 

Kjo kamerë sigurie që mund të vendoset në pronën tuaj, do t’iu shpëtojë nga grabitësit e mundshëm.
Kjo kamerë inteligjente për shtëpi dallon fytyrat e personave dhe nëse një fytyrë e panjohur është futur në shtëpi ajo lajmëron pronarët.

Përveç kësaj pajisja lajmëron për çdo lëvizje të personave që mund të ndodhin përreth shtëpisë.

Ajo, lidhet me telefon dhe në momentin që kamera vëren persona të panjohur alarmi është më i madh dhe më i fuqishëm./KosovaPress/

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi