Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)

3 posters

Shko poshtë

Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) Empty Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)

Mesazh nga Durrsaku Sun 21 Aug 2016 - 6:07

Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) Albani-780x439
“Gang Albanii”, është një grup muzikor në Poloni që është formuar pas inspirimit nga shqiptarët.
“Gang Albanii”, është formuar në vitin 2014 nga DJ polak Rozbojnik Alibaba dhe reperi Popek, ndërsa në gjuhën shqipe emri i grupit do të thotë bandë shqiptare, ndërsa thuhet se pjesëtari i saj Popek, që jeton në Londër, ka takuar shumë shqiptarë atje, gjë që edhe e ka inspiruar për emrin e grupit.
Ky grup edhe në logo e ka shqiponjën e flamurit shqiptar. Ata njihen për tekste të vrazhda dhe zakonisht këndojnë për drogë, prostituta e vjedhje bankash. Ata e kanë nxjerrë albumin e tyre të parë të quajtur Krolowie Zycia (Mbretërit e jetës) në vitin 2015.

Popek nuk mund të paraqitet zyrtarisht në koncertet e grupit, pasi është në kërkim nga policia polake. Për t’iu shmangur policisë, ai performon me Skype në koncerte!
Ky grup është shumë i famshëm në Poloni, ku shumë video të tyre kanë miliona klikime, ndërsa përveç emrit të grupit kanë edhe këngë me tituj për shqiptarët, si shembull, “Parajsë shqiptare” apo “Kakao shqiptare”.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) Empty Re: Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)

Mesazh nga Anakonda Mon 22 Aug 2016 - 7:16

Sa gje e bukur qenka juhjjjjj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) Empty Re: Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)

Mesazh nga Shkembi Sat 19 Jan 2019 - 9:45

Bukur

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video) Empty Re: Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi