Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

+11
LaDescarada
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
leta
kasperi
Ajo goca
Ariel
qershicka
sycka
krushku
Aristogata
15 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Aristogata Sun 29 Nov 2009 - 5:18

First topic message reminder :

Kjo eshte nje tem ku secili mund te shkruaj fjal me dy kuptime
po e nis un e para

bari
bari-qe ruan dele
bari-qe mbin ne toke Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Icon_biggrin


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 17:06

Para - te gjendesh para dikujt...
Para - Leket...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 2 Jan 2011 - 0:59

Mimoza- Emer femre
Mimoza - Lule
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 2 Jan 2011 - 1:02

Pata - kisha dicka.
Pata - Roses i thon edhe Pata.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 7:52

Kafshe-gjallese,
kafshe-ofendim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga thano6513 Mon 23 Jul 2012 - 10:22

fole me goje
fole zogu

dhemb ne goje
dhemb (dhimbje)

vesh---folje
vesh---degjimi

sup---gjelle
sup---shpatull

kerce---(hip hop)
kerce---pjese kocke

lum---qe rrjedh
lum---(lum si ti)

firma---firmos ne dokument
firma---kompani

fund---veshje
fund---fundi i perrallave tona bad-tast

thano6513
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 9
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2012
Mosha Mosha : 57
Hobi Hobi : shahu

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Anakonda Wed 15 Oct 2014 - 6:15

hu, i thojm shkopit
hu i themi 1 njeriu qe smerr vesh kerrkund

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi