Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim

2 posters

Shko poshtë

Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim Empty Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim

Mesazh nga Alberti Fri 2 Jul 2010 - 0:36

Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim Thumbnail.php?file=internet_com_100140589

Ngacmimet nëpërmjet postës elektronike nuk janë një krim.
Të paktën kështu mendon gjykata kushtetuese në Itali që ka deklaruar se kjo “shkelje” nuk është parashikuar në ligj si një krim, duke anuluar vendimin me gjobë prej 200 eurosh ndaj një 41- vjeçari të gjykatës së Cassino.

I gjobituri akuzohej për ngacmim pasi i kishte dërguar një e-mail një gruaje që më pas e kishte paditur.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim Empty Re: Ngacmimi nëpërmjet email-it nuk është krim

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 19:09

normal qe seshte krim

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi