Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dy milionë euro derdhen në rrugë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dy milionë euro derdhen në rrugë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dy milionë euro derdhen në rrugë

Shko poshtë

Dy milionë euro derdhen në rrugë Empty Dy milionë euro derdhen në rrugë

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Jul 2010 - 1:28

Shoferët që rastisën prapa kamioni i cili po transportonte para, në një autostradë të Italisë, me siguri menduan se fituan jack-potin kur panë miliona euro të shpërndara nëpër rrugë.
Kamionit, i cili transportonte dy milionë euro në monedha prej një dhe dy euro papritmas i plasi goma, goditi rrethojën mbrojtëse, e më pas ranë edhe kutitë me para, ku rreth dy milionë euro u shkapërderdhën nëpër rrugë në afërsi të qytetit Foggia të Italisë.
Shoferët menjëherë dolën nga kamioni për t’i grumbulluar paratë, por ishte e pamundur.
Njerëzit si të çmendur vraponin nga automobilat për t’i mbledhur paratë, para se policia të grumbullonte së paku 10.000 euro.Policia italiane luti njerëzit që të kthejnë paratë e marra, shkruan BBC. Kamioni i përkiste një firme sigurimi e cila transportonte para nga Casena në Bari
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi